Virtuve / Ēdamistaba

Virtuve ir katra mājokļa sirds, tā ir telpa, kur ģimene pavada laiku gatavojot, ļaujoties kopīgām sarunām vai vienkārši atpūšoties un iedzerot tasi tējas sveču gaismā. Iekārtojot virtuvi, iespējams izvēlēties daudz un dazādus krāsu toņus, tāpēc pirms to sākat,  jābūt pārliecinātam par to, kura krāsa virtuvei piestāvēs, kā arī liks Jums justies vislabāk. Iegādājoties virtuvi, iespējams iegādāties divu veidu virtuves iekārtas – jau gatavus virtuves komplektus vai virtuves skapīšus, kuru skaitu un dažādību varat mainīt Jūs pats.

  • Virtuves komplekti

Virtuves komplektus visbiežāk mēdz izvēlēties darba telpām vai brīvdienu mājām. Virtuves komplektā vienmēr iekļauti augšējie un apakšējie skapīši, kā arī darba virsma. Visi virtuves komplektā iekļautie skapīši būs funkcionāli un praktiski, tajā vienmēr būs skapītis izlietnei, plītij un tvaiku nosūcējam. Ja nepieciešams, virtuves komplektus iespējams ērti papildināt ar atsevišķiem skapīšiem tādā pašā krāsā un stilā. Mūsu interneta veikala piedāvājumā iespējams atrast virtuves komplektus dažādos stilos – fasādes var būt izgatavotas no lamināta vai MDF plātnes, tās var būt strukturētas, gludas, matētas vai lakoti spīdīgas.

  • Virtuves skapīši

Ja virtuves izmērs ir pārāk mazs, vai tieši otrādi – pārāk liels gatavam virtuves komplektam, savu fukciju lieliski pildīs virtuves skapīši. To priekšrocība ir tā, ka tos iespējams iegādāties un izvietot tik, cik vien nepieiešams. Nelielām virtuvēm nereti tiek izvēlēti vien divi augšējie un divi apakšējie virtuves skapīši, bet lielām virtuvēm būs iespējams izvēlēties skapīšus tik,  cik vien telpa atļauj. Virtuves skapīšiem pieejama liela krāsu un dizianu izvēle. Virtuves skapīšus iespējams iegādāties ar dažādām funkcijām, kas atvieglos Jūsu ikdienu, piemēram, skapīšiem iespējams pievienot kluso aizvēršanas sistēmu, tādējādi neļaujot virtuves skapīšu durvīm aizcirsties, bet gan klusām aizvērties.

Kādas krāsas virtuvē izvēlēties?

Kā zināms, krāsām ir liela nozīme mājokļa interjerā un arī virtuve nav izņēmums. Svarīgi, lai izvēlētās krāsas ne tikai veidotu skaistu interjeru, bet arī Jūs tajās justos labi.

 

Sarkanā krāsa – Ja agrāk virtuves mēdza iekārtot tikai neitrālos vai brūnos toņos, tad pēdējā laikā aizvien lielāku popularitāti gūst arī spilgtie krāsu toņi, tai skaitā sarkanais. Sarkanās krāsas virtuves ir vispamanāmākās, tās sniedz enerģiju un pat spēj uzlabot garastāvokli un veicināt apetīti. Arī svētkus sarkanā krāsa padarīs īpašākus, jo tā rada elegances un greznuma iespaidu, apliecinot telpu bagātību un krāšņumu. Tomēr, izvēloties šo krāsu toni, jābūt uzmanīgiem, jo ar sarkano ļoti ātri var pārspīlet.

 

Baltā krāsa – Baltā krāsa vienmēr bijusi kārtības un tīrības simbols, tāpēc arī virtuvē tā ir viena no biežāk izmantojamām krāsām. Tā izstaro enerģiju, tāpēc būs īpaši piemērota rīta cilvēkiem, kuri virtuvē ietur brokastis. Balts vienmēr saskanēs arī ar citiem krāsu toņiem un īpaši eleganti izskatīsies komplektā ar dažādiem koka elementiem.

 

Pelēkā krāsa – Pelēks vienmēr bijis eleganti neitrāls tonis, taču tā plašais un dažādais krāsu spektrs. padara to interesantu. Šī krāsa lieliski piestāvēs kā virtuves iekārtai, tā arī virtuves mēbelēm.

 

Zaļā krāsa – Šī krasa virtuvē vienmēr ieviesīs dzīvību un papildus pozitīvu gaisotni. Tieši tāpēc zaļā krāsa nomierinās un pat parūpēsies par to, lai Jūsu maltītes būtu veselīgākas.

 

Virtuves iekārtai un virtuves mēbelēm kā radīti būs arī visi neitrālie krāsu toņi – krēmkrāsa, bēšs, kā arī brūns. Tie virtuvē ienesīs gaumīgu līdzsvaru un vienmēr būs eleganti.

 

Iekārtojot virtuvi, liela uzmanība jāpievērš ne tikai virtuves iekārtai, bet arī ēdamgaldam un krēsliem. „ID Mēbeles” piedāvāto virtuves mēbeļu klāstā atradīsiet galdus un krēslus visdažādākajos izmēros un krāsu toņos.Ēdamgaldu iespējams piemeklē gan nelielām virtuvēm, kas piemērots divu cilvēku vajadzībām, gan plašām virtuvēm ar lielāku cilvēku skaitu. Arī ar krēsliem iespējams radīt papildus odziņu interjerā. Tos iespējams iegādāties kā neitrālus, tā arī gaumīgi ievērojamus – krāsainus, interesantas formas vai ar dažādiem ornamentiem.

 

Virtuvi ir svarīgi iekārtot tā, lai Jūs tajā justos mājīgi un omulīgi. Mūsu interneta veikalā virtuves mēbeles pieejamas īpaši plašā izvēlē. Ja nepieciešama konsultācija, izvēloties virtuves mēbeles, sazinieties ar mums un mūsu speciālisti palīdzēs piemēklēt īstās virtuves mēbeles tieši Jūsu gaumei.Salidzini KurPirkt