Virtuve

Virtuve ir katra mājokļa sirds, tā ir telpa, kurā ģimene pavada laiku gatavojot, ļaujoties kopīgām sarunām vai vienkārši atpūšoties un iedzerot tasi tējas sveču gaismā. Iekārtojot virtuvi, iespējams izvēlēties dažādus krāsu toņus, tāpēc pirms to darat,  jābūt pārliecinātam par to, kurš tonis virtuvei piestāvēs, kā arī liks Jums justies vislabāk. Iegādājoties virtuves mēbeles, iespējams iegādāties divu veidu virtuves iekārtas – jau gatavus virtuves komplektus vai virtuves skapīšus, kuru skaitu un dažādību varat mainīt Jūs pats.

Virtuves komplekti
Virtuves komplektus visbiežāk mēdz izvēlēties darba telpām vai brīvdienu mājām. Virtuves komplektā vienmēr iekļauti augšējie un apakšējie skapīši, kā arī darba virsma. Visi virtuves komplektā iekļautie skapīši būs funkcionāli un praktiski, tajā vienmēr būs skapītis izlietnei, plītij un tvaiku nosūcējam. Ja nepieciešams, virtuves komplektus iespējams ērti papildināt ar atsevišķiem skapīšiem tādā pašā krāsā un stilā. Mūsu interneta veikala „ID mēbeles” piedāvājumā iespējams atrast virtuves mēbeles dažādos stilos – fasādes var būt izgatavotas no lamināta vai MDF plātnes, tās var būt strukturētas, gludas, matētas vai lakoti spīdīgas.
 
Virtuves skapīši
Ja virtuves izmērs ir pārāk mazs, vai tieši otrādi – pārāk liels gatavam virtuves komplektam, savu fukciju lieliski pildīs virtuves skapīši. Nelielām virtuvēm nereti tiek izvēlēti vien divi augšējie un divi apakšējie virtuves skapīši, bet lielām virtuvēm būs iespējams izvēlēties skapīšus tik,  cik vien telpa atļauj. Virtuves mēbelēm pieejama liela krāsu un dizainu izvēle. Virtuves skapīšus iespējams iegādāties ar dažādām funkcijām, kas atvieglos Jūsu ikdienu, piemēram, skapīšiem iespējams pievienot kluso aizvēršanas sistēmu, tādējādi neļaujot virtuves skapīšu durvīm aizcirsties, bet gan klusām aizvērties.
 
Kādā krāsā izvēlēties virtuves iekārtas?
 Kā zināms, krāsām ir liela nozīme mājokļa interjerā un arī virtuve nav izņēmums. Svarīgi, lai izvēlētās virtuves mēbeļu krāsas ne tikai veidotu skaistu interjeru, bet arī Jūs justos labi šādā virtuvē.
 
Ja agrāk virtuves mēdza iekārtot tikai neitrālos vai brūnos toņos, tad pēdējā laikā aizvien lielāku popularitāti gūst arī spilgtie krāsu toņi, tai skaitā sarkanais. Sarkanās krāsas virtuves mēbeles ir izteiksmīgākās, tās sniedz enerģiju un pat spēj uzlabot garastāvokli, kā arī veicināt apetīti. Arī svētkus sarkanā krāsa padarīs īpašākus, jo tā rada elegances un greznuma iespaidu.
 
Baltā krāsa – vienmēr bijusi kārtības un tīrības simbols, tāpēc tā arī ir viena no biežāk izmantojamām krāsām virtuves mēbelēs. Tā izstaro enerģiju, tāpēc būs īpaši piemērota rīta cilvēkiem, kuri virtuvē ietur brokastis. Balts vienmēr saskanēs arī ar citiem krāsu toņiem un īpaši eleganti izskatīsies komplektā ar dažādiem koka elementiem.
 
Pelēkā krāsa – vienmēr bijis eleganti neitrāls tonis. Tā plašais un dažādais krāsu spektrs padara to interesantu. Šī krāsa lieliski piestāvēs kā virtuves iekārtām, tā arī virtuves mēbelēm.
 
Zaļā krāsa - virtuvē vienmēr ieviesīs dzīvību un papildus pozitīvu gaisotni. Tieši tāpēc zaļā krāsa nomierinās.
 
Virtuves iekārtas un virtuves mēbeles būs kā radītas arī visiem neitrāliem krāsu toņiem – krēmkrāsa, bēšs, kā arī brūns. Tie virtuvē ienesīs gaumīgu līdzsvaru un vienmēr būs eleganti.
 
Iekārtojot virtuvi, liela uzmanība jāpievērš ne tikai virtuves iekārtai, bet arī ēdamgaldam un krēsliem. "ID mēbeles" piedāvāto virtuves mēbeļu klāstā atradīsiet galdus un krēslus visdažādākajos izmēros un krāsu toņos. Ēdamgaldu iespējams piemeklē gan nelielām virtuvēm, kas piemērots divu cilvēku vajadzībām, gan plašām virtuvēm ar lielāku cilvēku skaitu.
 
Virtuvi ir svarīgi iekārtot tā, lai Jūs tajā justos mājīgi un omulīgi. Mūsu interneta veikalā "ID mēbeles"  virtuves mēbeles pieejamas īpaši plašā izvēlē. Ja nepieciešama konsultācija, izvēloties virtuves mēbeles, sazinieties ar mums un mūsu speciālisti palīdzēs piemeklēt īstās mēbeles tieši Jūsu gaumei.
   Nosūti mums ziņu