Vannas istaba

Vannas istabas skapīši

Pēc cenas
Pēc platuma
cm
cm
Pēc augstuma
cm
cm
Pēc dziļuma
cm
cm
Kārtot:
Jaunākās vispirms
Pēc cenas augoši
Pēc cenas dilstoši
Jaunākās vispirms
Populārākās vispirms
Pēc piegādes termiņa

Vannas istabas skapīši ir vissvarīgākās mēbeles vannas istabas telpā. Mūsu interneta veikalā  iespējams pasūtīt gan vannas istabas komplektus, gan atsevišķus vannas istabas skapīšus. Izvēloties  vannas istabas komplektus, vannas istabā vienkārši un ērti tiek ieviests vienots interjera stils. Taču, ja vēlaties, lai vannas istabas interjera stils ir atšķirīgs un krāšņs, piedāvājam iespēju iegādāties atsevišķus vannas istabas skapīšus dažādos interjera stilos.


Vannas istabas skapīšu dažādība


Vannas istabas skapīši pieejami dažādos izmēros, krāsu toņos un materiālos. Visi vannas istabas skapīši Jūsu vannas istabā ieviesīs eleganci. Ja vēlaties ieviest gaišumu un papildus tīrības sajūtu, ieteicams izvēlēties baltus vai bēšas krāsas virtuves skapīšus, bet, ja vēlaties vannas istabu padarīt tumšāku un noslēpumaināku,  izvēlieties tumšas krāsas skapīšus.  


Pirms iekārtojiet vannas istabu, Jums vajadzētu izpētīt un būt pārliecinātam:


  • Cik daudz vietas ir Jūsu vannas istabā - Jo precīzāk zināsiet, kādi ir vannas istabas izmēri, jo veiksmīgāk varēsiet piemērot vannas istabas mēbeles
  • Dienasgaisma vai mākslīgais apgaismojums? - Ja vannas istabā atrodas logs, gaisma būs dabīga un varēsiet precīzāk sevi saskatīt spogulī, taču, ja loga nav, ir nepieciešams atrast kvalitatīvu apgaismojumu, lai mākslīgais apgaismojums nesabojātu vannas istabas mēbeļu krāsu toni.
  • Kas atradīsies Jūsu vannas istabā? - Dušas kabīne vai vanna? Vai varbūt abi? Spogulis vai spogulis ar plauktu? Pirms sāciet iekārtot vannas istabu, Jums jāzina, kuras no lietām vēlētos ieraudzīt savā vannas istabas telpā. Tādējādi precīzāk būs iespējams noteikt, cik daudz un kāda veida vannas istabas mēbeles Jums nepieciešamas.
  • Kādā interjera stilā Jūs vēlētos iekārtot vannas istabu? - Ja zināsiet vismaz aptuveno stilu, kādā vēlaties iekārtot vannas istabu, Jums būs daudz vieglāk izvēlēties vannas istabas mēbeles un aksesuārus.

Vannas istabas skapīši palīdzēs Jūsu vannas istabā veiksmīgi apvienot dažadus interjera stilus un krāsu toņus. Katram skapītim precīzi norādīts tā izmērs, krāsa un materiāls. 


   Nosūti mums ziņu