Viesistaba

Kumodes

Pēc krāsu toņa
 • Pelēks
 • Melns
 • Bordo
 • Brūns
 • Zaļš
 • Zils
 • Krēms
 • Rozā
 • Violets
 • Balts
 • Bēšs
Pēc cenas
Materiāls
Koks
Stikls
Plastikāts
LKSP
Metāls
MDF
Tips
Ar paceļamo mehānismu
Ar durvīm
Ar atvilknēm
Ar atviknēm un durvīm
Stils
Modernais
Klasiskais
Skandināvu
Industriālais
Provansas
Pēc platuma
cm
cm
Pēc augstuma
cm
cm
Pēc dziļuma
cm
cm
Visas preces
Visas preces
Preces noliktavā (46)
Kārtot:
Jaunākās vispirms
Pēc cenas augoši
Pēc cenas dilstoši
Jaunākās vispirms
Populārākās vispirms
Pēc piegādes termiņa

Masīvas vai miniatūras, ar koka tekstūru vai lakoti melnas, ar atvilktnēm vai bez - sev tīkamu kumodi atradīs jebkurš. Viena lieta ir nemainīga – bez kumodes mājokli būtu daudz grūtāk uzturēt kārtībā un gandrīz vai neiespējami visas noderīgās mantas sakārtot organizēti un loģiski.

 

Kur novietot kumodi?

 

Mājoklī mēdz būt vairākas kumodes un katrā tiek paslēptas konkrētas mantas.  Jau mājokļa priekšnamā bieži vien tiek novietotas kumodes. Šī mēbele priekšnamā rūpējas par cepurur, šalles, rokassomas vai pat apavu noglabāšanu. Visbiežāk arī viesistabā tās rūpējas par mantu paslēpšanu un gandrīz vienmēr virsma tiek lietderīgi izmantota vāžu, foto vai citu skaistumlietu novietošanai. Lielākās kumodes nereti ir ar stikla plauktiņiem, kas ļauj novietot dekoratīvos traukus. Guļamistabā novietotās lieliski izskatīsies kopā ar virs kumodes novietotu spoguli. Šāda kombinācija palielinās telpu un, uz tās novietojot nepieciešamās lietas, ļaus ietaupīt jūsu laiku. Arī bērnu istabā tā būs noderīga mēbele. Mūsu interneta veikalā šo mēbeli  varēsiet atrast visdažādākajos dizainos, tādējādi atdzīvinot istabas un, ļaujot tai kalpot ne tikai kā mēbelei, bet arī kā stilīgam interjera elementam.

 

Kādu kumodi izvēlēties?

 

Pirms iegādes, jāpievērš uzmanība mēbeles augstumam, platumam un dziļumam. Tas nepieciešams ne tikai tāpēc, lai mēbele labi iederētos interjerā, bet papildus būtu ērta un nesagādātu liekas problēmas tās izmantošanā. Vēl svarīgi izvērtēt, kādam mērķim kalpos kumode. Piemēram, ja tajā plānojat uzglabāt apģērbu, lietderīga būs ar vairākiem plauktiem un atvilktnēm, bet liela izmēra priekšmetiem vispiemērotākā - bez atvilktnēm. Moduļu sistēmas kumodes izvēlētā krāsa vienmēr saderēs ar pārējo mēbeļu komplektu, taču, rūpīgi piedomājot, iespējams realizēt orģinālu ideju un kumodi pasniegt kā telpas galveno interjera mēbeli pilnīgi savādākā tonī. Pareizi saskaņojot to ar pārējo interjeru, šāda mēbele būs īsta mājokļa „odziņa”.

Šobrīd aktuālas ne tikai modernās, bet arī veclaicīgās jeb retro stila kumodes viesistabai.

 

Mūsu mēbeļu interneta veikalā „ID Mēbeles ” kumodes pieejamas dažādos stilos un krāsās. Klasikas mīļotājiem piedāvājam franču stila kumodes, ar  raksturīgajiem dabiska koka toņiem un izteikto koka tekstūru. Furnitūra ir grezni veidota ar augu ornamentiem. Kopējā forma ir klasiska ar akcentiem uz atvilknēm un izliektajām kājiņām. Mūsdienīgā interjera piekritējiem plaša izvēle minimālistiskām kumodēm. Lakoniskās formas bez liekām detaļām un plaša tonālā palete ļaus, Jums viegli atrast vispiemērotāko mēbeli tieši Jūsu mājoklim.


Mēbeļu meklēšanas filtri ir izveidots, lai Jūs varētu ietaupīt laiku un pēc iespējas ātrāk atlasīt vēlamo mēbeli pēc cenas, platuma un krāsas.   Nosūti mums ziņu