Vannas istaba

Vannas istaba katrā mājoklī ir īpaša vieta. Tajā mēs ne tikai veicam ikrīta rituālus, bet arī pēc garas darba dienas mēdzam relaksēties karstā vannā. Tieši tāpēc šo telpu ir svarīgi iekārtot īpaši rūpīgi un vannas istabas mēbeles izvēlēties tādas, lai būtu ne tikai funkcionālas, bet arī vizuāli pievilcīgas.

 

Kādām mēbelēm jābūt vannas istabā?

 

Neatkarīgi no telpas lieluma, vannas istabas mēbeles ir svarīgas un nepieciešamas. Vannas istabā ir iespējams novietot ne tikai pašas nepieciešamākās vannas istabas mēbeles, bet arī dažādas detaļas un aksesuārus.  Populārākās vannas istabas mēbeles ir :

 

  • izlietnes skapītis
  • dažāda izmēra plaukti
  • kumodes
  • spogulis
  • skapīšiVannas istabā ir nepieciešams novietot ikdienā vajadzīgas  lietas, kā kosmētiku, dažāda izmēra dvieļus, zobu birstes, šampūnus un daudz citu svarīgu lietu. Tāpēc vanas istabas skapīšiem ir jābūt pietiekami lieliem, lai tajos kompakti varētu uzglabāt visu nepieciešamo.

 

Iegādājoties vannas istabas mēbeles interneta veikalā “ID Mēbeles”, ir iespējams iegādāties gan gatavus vannas istabas komplektus, gan arī atsevišķus skapīšus, ar kuru palīdzību ir pašam iespējams  izveidot savu unikālo vannas istabas interjeru.

 

Vannas istabas mēbeļu dizains

 

Vannas istabas mēbeles mēdz būt visdažādākajos dizainos un krāsu toņos. Gandrīz visas  vannas istabas mēbeles visbiežāk ir noslēgtas no vsām pusēm, tāpēc Jūsu personīgās lietas vienmēr būs noslēptas no ciemiņu acīm.

Vannas istabas mēbeļu fasādes ir izgatavotas no koka, augstas kvalitātes lamināta vai MDF. Koks un lamināts Jūsu vannas istabā ieviesīs dabiskumu un eleganci, savukārt MDF piešķirs mūsdienīgumu. Vannas istabas mēbeles iespējams pasūtīt arī dažādos krāsu toņos - sākot no mierīgi bēša, līdz izlecoši sarkanam.

 

Pirms iekārtojiet vannas istabu, Jums vajadzētu izpētīt un būt pārliecinātam:

 

  • Cik daudz vietas ir Jūsu vannas istabā - Jo precīzāk zināsiet, kādi ir vannas istabas izmēri, jo veiksmīgāk varēsiet piemērot vannas istabas mēbele
  • Dienasgaisma va mākslīgais apgaismojums? - Ja vannas isatbā atrodas logs, gaisma būs dabīga un varēsiet precīzāk sevi saskatīt spogulī, taču, ja loga nav, ir nepieciešams atrast kvalitatīvu apgaismojumu, lai mākslīgais apgaismojums nesabojātu vannas istabas mēbeļu krāsu toni.
  • Kas atradīsies Jūsu vannas istabā? - Dušas kabīne vai vanna? Vai varbūt abi? Spogulis vai spogulis ar plauktu? Pirms sāciet iekārtot vannas istabu, Jums jāzina, kuras no lietām vēlētos ieraudzīt savā vannas istabas telpā. Tādējādi precīzāk būs iespējams noteikt, cik daudz un kāda veida vannas istabas mēbeles Jums nepieciešamas.
  • Kādā interjera stilā Jūs vēlētos iekārot vannas istabu? - Ja zināsiet vismaz aptuveno stilu, kādā vēlaties iekārtot vannas istabu, Jums būs daudz vieglāk izvēlēties vannas istabas mēbeles un aksesuārus.

 

Vannas istabas telpu iespējams izveidot visdažādākajos interjera stilos. Ar mūsu interneta veikala piedāvāto vannas istabas mēbeļu klāstu Jums būs iespējams izveidot sev vispiemērotāko vannas istabu.   Nosūti mums ziņu