Virtuve

Virtuves komplekti

Pēc krāsu toņa
  • Pelēks
  • Balts
  • Bēšs
Pēc cenas
Materiāls
LKSP
Pēc platuma
cm
cm
Pēc augstuma
cm
cm
Visas preces
Visas preces
Preces noliktavā (1)
Kārtot:
Jaunākās vispirms
Pēc cenas augoši
Pēc cenas dilstoši
Jaunākās vispirms
Populārākās vispirms
Pēc piegādes termiņa

Iekārtojot  virtuvi, iespējams izvēlēties jau gatavu virtuves komplektu, kā arī virtuves skapīšus, kuru lielumus, daudzumu un dizainu varat veidot Jūs pats.

 

Kāpēc izvēlēties virtuves komplektu?

 

Tos visbiežāk mēdz izvēlēties nelielām darba telpām vai brīvdienu mājām, jo tas ir standartizēts un kompakts. Tajā vienmēr iekļauti augšējie un apakšējie skapīši, kā arī darba virsma. Komplektā iekļautie skapīši būs funkcionāli un praktiski, tajā vienmēr būs skapītis izlietnei, plītij un tvaiku nosūcējam. Ja nepieciešams, komplektus iespējams ērti papildināt ar atsevišķiem skapīšiem tādā pašā krāsā un stilā. Mūsu interneta veikala piedāvājumā iespējams atrast virtuves komplektus dažādos stilos – virsmas var būt izgatavotas no lamināta vai MDF plātnes, tās var būt strukturētas, gludas, matētas vai lakoti spīdīgas.

 

Kāda stila virtuvi izvēlēties?

 

Ar virtuves mēbelēm iespējams parādīt īpašnieka labo gaumi un  stila izjūtu. Tieši tāpēc, pirms virtuves komplekta un virtuves mēbeļu iegādes, jābūt skaidram, kādā stilā plānojat  iekārtot visu mājokli, tam pakārtojot arī virtuves izskatu. Ja virtuvē vēlaties ieviest naturālāku vai lauku stilu, ieteicams izvēlēties virtuves ar koka tekstūru un dabas toņos. Mūsu interneta veikala klāstā pieejamas mēbeles gan ar nelielām, dabīgām rieviņām, gan pilnībā gludas. Modernu virtuvi teicami palīdzēs ieviest lamināta korpusa un MDF fasādes virtuves komplekti, kas pieejami dažādos krāsu toņos un virsmas spīdumu. Taču, ja vēlaties pieturēties pie klasikas, to nodrošinās lamināta virtuves gaumīgi neitrālos krāsu toņos.

 

Katram virtuves komplektam klāt norādīts precīzs tā izmērs –  platums un dziļums. Tieši tāpēc, plānojot iegādāties mēbeles, Jums būs viegli un ērti saprast, vai noskatītais komplekts iederēsies Jūsu virtuves telpas izmēros. Lai vieglāk atrastu savu īsto komplektu, tā cenu un izmērus, iesakām izmantot filtrus, kas atrodami interneta veikala mājaslapas augšpusē.

 

   Nosūti mums ziņu