Priekšnams

Drēbju pakaramie

Pēc krāsu toņa
  • Pelēks
  • Melns
  • Brūns
  • Zaļš
  • Balts
  • Bēšs
Pēc cenas
Materiāls
Koks
Stikls
LKSP
Metāls
MDF
Stils
Modernais
Klasiskais
Skandināvu
Pēc platuma
cm
cm
Pēc augstuma
cm
cm
Pēc dziļuma
cm
cm
Visas preces
Visas preces
Preces noliktavā (12)
Kārtot:
Jaunākās vispirms
Pēc cenas augoši
Pēc cenas dilstoši
Jaunākās vispirms
Populārākās vispirms
Pēc piegādes termiņa

Priekšnamā virsdrēbes iespējams novietot dāžadās vietās - skapī, uz āķiem, kas piestiprināti pie sienas paneļa, vai vienkārši nolikt tās  uz kumodes. Taču viens no parocīgākajiem un ērtākajiem vairantiem, neapšāubāmi,  būs speciāli  drēbju pakaramie. Turklāt mūsdienās drēbju pakaramie pieejami dažados interesantos dizainos un, līdz ar to, ar tiem iespējams radīt interesantu priekšnama interjeru.


Kāpēc izvēlēties drēbju pakaramo?


Virsdrēbes ir iespējams novietot dažādās vietās, taču tieši drēbju pakaramie būs visparocīgākie. Galvenais iemesls - drēbju pakaramie sevi neierobežo, tāpēc uz tiem būs iespējams pakārt daudz vairāk virsdrēbes kā skapī vai uz āķiem. Uz drēbju pakaramiem varēsiet ērti pakārt arī šalles, cepures, somas un citas nepieciešamās lietas. Izvēloties to interesantā stilā,  drēbju pakaramais kalpos arī kā interesants interjera elements. Drēbju pakaramie ļaus ga Jūsu, gn Jūsu ciemiņu virsdrēbes glīti pakarināt vienā vietā un tādējādi paglābt Jūs no iespējamā priekšnama telpas haosa. Arī pats priekšnams izskatīsies daudz sakoptāks un tīrāks.

Priekšnama mēbeļu sakombinēšana


Priekšnama mēbeles - kumodes, skapjus, plauktus, spoguļus un drēbju pakaramos iespējams sakombinēt un izveidot vienotu priekšnama interjeru. Priekšanu var veidot neitrālos un piezemētos krāsu toņos - bēšā, brūnā, baltā, krēma vai tieši otrādi - ieviest spilgtāku krāsu toni vai vismaz akcentu. Iekārtojot priekšnamu, nerīkst aizmirst par mēbeļu funkcionalitāti. Mēbeles iespējams izvietot vienu otrao “noderīgu”. Tā, piemēram, virs kumodes varat novietot spoguli vai pie drēbju pakaramā - lietussargu turētāju. Šādā vdā vss vienmēr būs novietots “pa rokai”


Drēbju pakaramie būs funkcionāli un ērti, kā arī interesanti, tāpēc ar tiem būs iespējams izveidot aci piesaistošu priekšnama interjeru.

   Nosūti mums ziņu