Bērnu istaba

Gultas

Bērnu istaba ir īpaša telpa bērniem - tajā bērni rotaļājas, atpūšas un guļ. Tāpēc ir ir svarīgi, lai bērns tajā justos labi un mājīgi. Iekārtojot bērnu istabu, īpaša uzmanība jāpievērš bērnu gultām, jo tieši no tām atkarīga bērna miega kvalitāte. Mūsdienās bērnu gultas pieejamas dažādos interesantos dizainos un krāsu toņos. Mūsu interneta veikalā būs iespējams izvēlēties bērnu gultas modeļus kā  krāšņus un neierastus, tā arī piezemētus un neitrālus.


Bērnu gultas veidi


“ID Mēbeles” mēbeļu klāstā ir iespējams atrast  bērnu istabas interjeram vispiemērotāko bērnu gultu. Sadaļā bērnu gultas ir iespējams izvēlēties un tuvāk apskatīt kādu no trīs variācijām :


  • Vienstāvu gultas
  • Divstāvu gultas
  • Izvelkamie dīvāni

Visi no šiem bērnu gultas veidiem ir pieejami plašā krāsu spektā un dizaina variācijās. Papildus zem katras no šīm sadaļām atradīsiet neierastas bērnu gultas  - piemēram, bērnu gultu auto formā, bērnu gultu ar interesanta veida uzdrukām, augsto bērnu gultu, kurai apakšā iespējams izveidot rotaļu stūri un citus interesantus veidus.

Vienstāvu gultas


Vienstāvu gultas būs piemērotas gan maza, gan liela izmēra bērnu istabai. Tās ir pieejamas dažādos izmēros un dažādās variācijās - klasiskā stila, automašīnas formā, “divstāvu” - augšā gulta, lejā brīva vieta, lai izveidotu rotaļu stūrīti un citās. Vienstāvu gulta būs piemērota vienam bērnam, taču, pirms tās iegādes, jāpievērš uzmanība tās izmēram, jo tie katrai gultai mēdz atšķirties.


Divstāvu gultas


Ja bērnu istaba jādala diviem bērniem, izdevīgs variants ir divstāvu gulta - ar to ir iespējams ietaupīt vietu bērnu istabā, jo divstāvu gulta aizņems gandrīz tikpat daudz vietas kā vienstāvu gulta, taču tajā būs iespējams sagulēt abiem bērniem - gan pirmajā, gan otrajā stāvā.


Izvelkamie dīvāni


Ja bērnu istaba ir neliela, piemērota izvēle būs izvelkamie dīvāni. Dienas laikā tie būs ērti sēdēšanai, bet naktīs kalpos kā ērta guļvieta.Interneta veikalā “IDMēbeles” iespējams iegādāties bērnu gultas visdažādākajos krāsu toņos un dizaina veidos.

   Nosūti mums ziņu