Par mums

ID Mēbeles – uzticams palīgs mājokļa labiekārtošanai

Meklējat jaunas mēbeles, bet vienlaicīgi negribat tērēt daudz laika, nervu un naudas? Mēs piekrītam, ka mēbeļu izvēlei jābūt vienkāršai un ātrai, tāpēc piedāvājam ērtu, mūsdienīgu un pieejamu iepirkšanos tiešsaistē.

Pilni risinājumi interjeram
ID Mēbeles ir mēbeļu interneta veikals ar ilggadēju pieredzi un plašu mēbeļu sortimentu – pārdodam mēbeles un palīdzam labiekārtot mājokļus jau vairāk nekā 10 gadus. Sadarbojamies ar mēbeļu un interjera priekšmetu ražotājiem Latvijā, Lietuvā, Polijā, Vācijā, Nīderlandē, Dānijā un Francijā un piedāvājam mūsu klientiem iekārtojumu ikvienai mājokļa istabai.

Mūsu sortiments neierobežojas ar mēbelēm – pilnam interjera ansamblim piedāvājam iegādāties arī kvalitatīvus un gaumīgus dekorus: pulksteņus, gleznas, gaismekļus u.c. Preču klāstu varat aplūkot mūsu mājaslapā vai apskatīt klātienē un smelties iedvesmu savam interjera dizainam dodoties uz ID mēbeles salonveikalu.

Novērtējam ikvienu
Nav svarīgi, vai meklējat pilnu istabas iekārtu vai tikai vienu jaunu krēslu – mēs augsti novērtējam ikvienu klientu un esam vērsti uz individuālu pieeju un ilglaicīgām attiecībām, piedāvājot labākos risinājumus. Lai plašajā sortimentā Jūs atrastu piemērotākās mēbeles, izmantojiet mūsu palīdzību – piedāvājam konsultācijas par mēbelēm un publicējam arī interjera dizaina padomus mājaslapas blogā.

Esam atvērti saziņai
Esam pārliecināti, ka attiecībām ar klientiem jābalstās savstarpējā cieņā, tāpēc uzticēšanās un apkalpošanas kvalitāte ir mūsu pamatvērtības. Mēs garantējām klientu datu aizsardzību un ievērojam patērētāju tiesības. Par katru iegādāto preci Jūs varat atstāt atsauksmi, kas palīdzēs veikt izvēli arī nākamajiem pircējiem.

Izvēlieties mēbeles mūsu mājaslapā un nāciet ciemos uz ID mēbeles salonveikalu Rīgā, Krišjāņa Barona 45/47!
   Nosūti mums ziņu