Viesistaba

Viesistaba ir mājokļa telpa, kur vienmēr notiek rosība un kustība. Tā ir vieta, kur ļaujamies savām iecienītākajām TV pārraidēm, uzņemam ciemiņus un pavadām laiku ar mīļajiem. „ID Mēbeles” piedāvātās viesistabas mēbeles ļaus izjust īstu komfortu un iekārtot šo telpu dažādos interjera stilos.

Kā izvēlēties piemērotākās viesistabas mēbeles?

 

Populārākās viesistabas mēbeles, neapšaubāmi, ir kumodes, sekcijas, moduļu sistēmas, TV plaukti, žurnālgaldi, un dīvāni. Mūsdienās to dizains, izmēri un krāsas var tik krasi atšķirties, ka reizēm ir grūti pieņemt pareizo lēmumu un iegādāties vispiemērotākās viesistabas mēbeles. Lielāko istabas daļu parasti aizņem mīkstās viesistabas mēbeles. Ja viesistaba ir neliela, jāizvēlas mazas un kompaktas viesistabas mēbeles. Tām ieteicams nebūt masīvām un vizuāli nenoslogot vietu. Izvēloties mīkstās viesistabas mēbeles, obligāti nav jāiegādājas dīvāni. Lielisks risinājums mīkstām viesistabas mēbelēm būs zviļņi, pufas vai krēsli. Ja viesistaba ir lielāka izmēra telpa, tajā pavisam noteikti savu vietu atradīs ērts stūra dīvāns, kā arī klasiskā stila viesistabas mēbeles, kas būs masīvākas un aizņems vairāk telpas.

 

Pievērsiet uzmanību viesistabas mēbeļu izmēriem!

 

Pirms veicat mēbeļu iegādi, svarīgi nomērīt un zināt precīzus telpas izmērus, lai varētu izvēlēties pēc iespējas precīzākas viesistabas mēbeles. Ja vēlaties noteikt telpai veiksmīgākos mēbeļu izmērus pēc iespējas precīzāk, ieteicams izveidot skices un plānu. Viesistabas mēbeļu plānam vajadzētu veikt vairākas variācijas, lai noskaidrotu katras ieplānotās mēbeles veiksmīgāko atrašanās vietu. Iekārtojot viesistabu, nedrīkst aizmirst par vienu no svarīgākajām lietām – „satiksmes plūsmu”. Katrai no viesistabas mēbelēm jābūt novietotai parocīgi, tā nedrīkst traucēt ērtai kustībai, pārvietojoties pa viesistabu. Papildinot viesistabas mēbeles, telpā īpašu omulību ienesīs paklājs. Arī pirms paklāja iegādes rūpīgi jāizvērtē tā nepieciešamais izmērs, krāsa un materiāls.

 

Krāsu izvēle viesistabā

 

Viesistaba ir telpa, kurā ieteicams izmantot siltus un pat aktīvus krāsu toņus – dzeltenu, oranžu, sarkanu, brūnu. Ja izvēle ir par labu baltajai krāsai, to ieteicams kombinēt ar citām krāsām. Arī viesistabas mēbeļu izvēlētajiem toņiem ir liela nozīme. Ja viesistabā vēlaties ieviest enerģiju, jākombinē spilgtie krāsu toņi. Lielu efektu ieviesīs sarkanas un melnas krāsas apvienojums. Lai iegūtu lielāku viesistabas omulību, spilgtās krāsas ieteicams kombinēt ar mierīgākiem krāsu toņiem. Lai viesistabā iegūtu līdzsvaru, viesistabas interjerā jāizvēlas gaišie un mierīgie krāsu toņi – brūns, zaļš un zils, tomēr, lai nepadarītu šo telpu pārāk aukstu, šīs krāsas jākombinē ar spilgtākām. Ja viesistabas mērķis ir iekārtot to izsmalcinātu, lieliski noderēs baltā, krēma un gaiši brūnā krāsa, kuras ieteicams papildināt ar dažādiem koka elementiem.


„ID Mēbeles” piedāvā iegādāties dažāda stila viesistabas mēbeles – klasiskā, mūsdienīgā, kā arī retro stilā. Šeit atradīsiet viesistabas mēbeles ne tikai jaunas telpas iekārtošanai, bet arī lieliskus variantus tās atsvaidzināšanai.

Lai ietaupītu jūsu laiku, aicinām izmantot pieejamos filtrus, kuros viesistabas mēbeles būs iespējams atrast pēc iespējas ātrāk, atlasot cenu, krāsu vai izmēru.

   Nosūti mums ziņu