Guļamistaba

Guļamistaba ir mājokļa īpašā telpa, tajā mēs baudām miegu un uzņemam jaunu enerģiju. Tieši tāpēc pie guļamistabas interjera ir nepieciešams piedomāt īpaši kārtīgi. Ikviena nepareiza detaļa var traucēt, vai tieši otrādi – uzlabot atpūtas brīžus. Guļamistabā  īpaši jāpārdomā plānotās krāsas - tām jāatbilst Jūsu labsajūtai. Ja citi labāk jutīsies neitrālos krāsu toņos, tad citiem lielāku atslodzi sniegs košāki krāsu toņi. Mūsu interneta veikalā guļamistabas mēbeles varēsiet piemeklēt visdažādākajiem krāsu toņiem.

 

Kādas krāsas izvēlēties guļamistabā?

Guļamistabā izvelētajam krāsu tonim ieteicams būt  relaksējošam un mierīgam. Tieši tāpēc guļamistabā visbiežāk tiek izvēlēti gaiši un draudzīgi krāsu toņi – bēšs, gaiši brūns, pelēcīgs, krēmīgs, kā arī reizēm balts. Šīs krāsas ne tikai būs tīras un mierīgas, bet arī viegli savienojamas ar citiem krāsu toņiem. Piemēram, bēšas krāsas  sienas lieliski saskanēs ar tumšākas krāsas guļamistabas mēbelēm. Tomēr, arī ar neierastākiem krāsu toņiem, guļamistabā iespējams radīt labsajūtu un mājīgumu. Ja vēlaties guļamistabā ieviest mieru, ieteicams izvairīties no spilgtiem krāsu spektriem un izvēlēties zilus vai pelēcīgus krāsu toņus, apvienojot ar baltas krāsas guļamistabas mēbelēm.  Tomēr, ja prieku un mieru Jums vairāk sniedz košākas un spilgtākas krāsas – uz priekšu! Svarīgi, lai savā guļamistabā Jūs justos komfortabli un ērti!

 

Kādas guļamistabas mēbeles izvēlēties?

Neatkarīgi no tā, cik plaša ir guļamistaba,  tā vienmēr sevī ietvers ne tikai gultu, bet arī citas guļamistabas mēbeles, kas šo istabu padarīs vēl mājīgāku :

  • Gulta

Gulta ir vispersonīgākā guļamistabas mēbele.  Gultai jābūt ērtai, tā nedrīkst būt pārāk mīksta vai pārāk cieta. Pirms gultas iegādes, jābūt skaidram,  kādu gultu vēlaties – vienguļamu gultu vai divguļamu gultu, kā arī jāzina tās optimālais izmērs.

  • Matracis

Tieši no matrača atkarīga Jūsu miega kvalitāte. Ilgtermiņā lietojot sev nepiemērotu matraci, pastāv risks saskarties ar garastāvokļa svārstībām, novājinātu imunsistēmu, enerģijas trūkumu  un pat ātrāku novecošanu. Kvalitatīvam matracim ir jābūt ne tikai ērtam, bet arī gaisa caurlaidīgam, kā arī ar dabīgu termoregulāciju.

  • Skapis

Viendurvju,  divdurvju, trīsdurvju, četrdurvju , stūra skapis vai skapis ar bīdāmajām durvīm – bez šīs mēbeles guļamistaba nav iedomājama. Skapji pieejami visdažādākajos modeļos un ar visdažādākajām funkcijām, ko iespējams pielāgot Jūsu vēlmēm – skapis ar spoguli, skapis ar plauktiem, skapis ar apgaismojumu un vēl citas funkcijas.

  • Kumode

Lielas vai mazas, koka vai lakoti melnas, ar atvilktnēm vai bez - kumodes mēdz būt daudz un dažādas. Tomēr, viena lieta nemainīga – bez kumodes mājoklī būtu daudz grūtāk uzturēt kārtību un gandrīz visas noderīgās mantas sakārtot vienuviet.

  • Tualetes galdiņi

Tualetes galdiņi ienes papildus šarmu guļamistabā, kā arī uz tiem iespējams novietot nepieciešamās lietas un,  pie ērta izmēra spoguļa, sagatavoties dienai.

  • Naktsskapītis

Arī naktsskapītis ir nepiešama guļamistabas mēbele. Uz tā var novietot vakara lasāmvielu, modinātāju, lampiņu vai ūdens glāzi, un tas vienmēr būs rokas stiepiena attālumā.

Guļamistabas mēbeles ir svarīga mājokļa sastāvdaļa, tās jāizvēlās rūpīgi un pārdomāti. Mūsu inerneta veikalā guļamistabas mēbeles pieejamas visdažādākajos interjera stilos – no retro līdz mūsdienu populārajam skandināvu stilam.

   Nosūti mums ziņu