Birojs

Datorgaldi

Pēc krāsu toņa
 • Melns
 • Brūns
 • Balts
 • Bēšs
Pēc cenas
Materiāls
LKSP
Metāls
MDF
Stils
Modernais
Pēc platuma
cm
cm
Pēc augstuma
cm
cm
Pēc dziļuma
cm
cm
Visas preces
Visas preces
Preces noliktavā (2)
Kārtot:
Jaunākās vispirms
Pēc cenas augoši
Pēc cenas dilstoši
Jaunākās vispirms
Populārākās vispirms
Pēc piegādes termiņa

Datorgalds ir biroja mēbele, bez kuras birojs būtu nepilnīgs un gandrīz vai neiespējams. Tam ir galvenā darba vieta birojā - uz tā mēs veicam darbu ar datoru, parakstām dokumentus, lasām un veicam citus raksturīgos biroja darbus. “ID Mēbeles” piedāvātajā klāstā atradīsiet modeļus dažādos krāsu toņos, dizaina veidos un izmēros.

 

Mūsdienās rakstāmgaldi ir pieejami ar plašām funkcionālām iespējām. Rakstāmgaldi ir ne tikai kā vieta, kur strādāt, bet arī  interjera elements, kas ieņem lielu lomu biroja telpā.

 

 • Klasiskie rakstāmgaldi

 

Vienkāršākie rakstāmgaldi ir pieejami klasiskā galda formā, neitrālā krāsu tonī ar atvilktnēm vai bez. Protams, visērtāk, ja rakstāmgaldā būs iemontētas arī speciālas atvilktnes dokumentu un citu darba lietu glabāšanai. Tādā veidā svarīgākās lietas vienmēr būs pa rokai. Rakstāmgaldi ir pieejami kā masīvi, tā arī smalki un mobili - uz riteņiem, tādā veidā ērti pārvietojami.

 

 • Datorgaldi

 

To galvenā atšķirība no rakstāmgaldiem ir tāda, ka datorgaldiem ir izveidots speciāls nodalījums datora novietošanai, kā arī liela izvelkama atvilktne klaviatūrai. Uz galda varēsiet droši un ērti novietot jebkāda veida datoru un ērti ar to strādāt.  Arī tie ir pieejami visdažādākajos dizainu veidos. Arī mazie portatīvo datoru galdiņi iedalās kategorijā pie datorgaldiem. Tie būs nelieli un ērti klēpjdatoram. Izmantojot šos nelielos galdus, Jums ir iespējams ērti un produktīvi strādāt pat no gultas.  Datorgaldi interneta veikalā ir pieejami dažādos stilos un tos iespējams iegādāties izgatavotus no  atšķirīgiem materiāliem.Tie pieejami gan klasiskā, ga modernā interjera stilā. Tomēr, izvēloties datorgaldu, aktuālākā tendence ir saskaņot to ar pārējo biroja interjeru. Tādējādi tiek iegūts vienots interjera stils un biroja telpa iegūst elegantāku kopskatu.

 

Datorgaldu praktiskums

 

Pat ja Jūsu izvēlētā mēbele ir maza un kompakta, tā vienalga būs pietiekami liela, lai uz tās atrastos brīva vieta arī citām lietām, ne tikai datoram. Uz galda parasti novietojam arī telefonu, nepieciešamos  rakstāmrīkus, darba dokumentus un pašu tuvāko cilvēku fotogrāfijas.

 

Datorgaldi visbiežāk tiek izgatavoti no :

 • koka;
 • augstas kvalitātes lamināta;
 • MDF (koksnes šķiedras plātnes);
 • stikla;
 • metāla;

Lai arī no kāda materiāla Jūs izvēlētos datorgaldu, iegādājoties to mūsu interneta veikalā, varat būt drošs par tā kvalitāti un funkcionalitāti. Blakus tiem iespējams novietot dažādus plauktiņus, kumodes vai žurnālgaldus, uz kuriem ērti varētu novietot printeri un citas nepieciešamās lietas produktīvam darbam.   Nosūti mums ziņu