Guļamistaba

Kumodes

Pēc krāsu toņa
  • Pelēks
  • Melns
  • Brūns
  • Zaļš
  • Krēms
  • Violets
  • Balts
  • Bēšs
Pēc cenas
Materiāls
Koks
LKSP
Metāls
MDF
Tips
Izvelkams
Ar paceļamo mehānismu
Ar durvīm
Ar atvilknēm
Ar atviknēm un durvīm
Stils
Modernais
Klasiskais
Skandināvu
Industriālais
Provansas
Pēc platuma
cm
cm
Pēc augstuma
cm
cm
Pēc dziļuma
cm
cm
Visas preces
Visas preces
Preces noliktavā (21)
Kārtot:
Jaunākās vispirms
Pēc cenas augoši
Pēc cenas dilstoši
Jaunākās vispirms
Populārākās vispirms
Pēc piegādes termiņa

Lielas vai mazas, koka vai lakoti melnas, ar atvilktnēm vai bez - kumodes mēdz būt daudz un dažādas. Tomēr viena lieta nemainīga – bez kumodes mājoklī būtu daudz grūtāk uzturēt kārtību un gandrīz visas noderīgas mantas sakārtot vienuviet.

Kur novietot kumodi?

Mājoklī mēdz būt vairākas kumodes un katrā tiek paslēptas konkrētas mantas.  Jau mājokļa priekšnamā bieži vien tiek novietotas kumodes. Šī mēbele priekšnamā rūpējas par cepurures, šalles, rokassomas vai pat apavu noglabāšanu. Visbiežāk arī viesistabā kumodes rūpējas par mantu paslēpšanu un gandrīz vienmēr kumodes virsma tiek lietderīgi izmantota vāžu, foto vai citu skaistumlietu novietošanai. Guļamistabā novietotās kumodes lieliski izskatīsies kopā ar virs kumodes novietotu spoguli. Šāda kombinācija palielinās telpu un, uz kumodes novietojot nepieciešamās lietas, ļaus ietaupīt jūsu laiku. Arī bērnu istabā kumode būs noderīga mēbele. Mūsu interneta veikalā to varēsiet atrast visdažādākajos dizainos, tādējādi atdzīvinot istabas un, ļaujot kumodei kalpot ne tikai kā mēbelei, bet arī aci piesaistošam interjera elementam.

Kādu kumodi izvēlēties?

Pirms kumodes iegādes, jāpievērš uzmanība mēbeles augstumam, platumam un dziļumam. Tas nepieciešams ne tikai tāpēc, lai kumode labi iederētos interjerā, bet papildus būtu ērta un nesagādātu liekas problēmas. Vēl svarīgi izvērtēt, kādam mērķim kalpos kumode. Piemēram, ja kumodē plānojat uzglabāt apģērbu, lietderīga būs kumode ar vairākiem plauktiem un atvilktnēm, bet liela izmēra priekšmetiem vispiemērotākā būs kumode bez atvilktnēm. Kumodes izvēlētā krāsa vienmēr saderēs ar pārējo izvēlēto mēbeļu krāsu, taču, rūpīgi pārdomājot, iespējams realizēt idejas un kumodi pasniegt kā telpas galveno interjera mēbeli. Šobrīd aktuālas ne tikai modernā, bet arī veclaicīgā jeb retro stila kumodes. Pareizi saskaņojot to ar pārējo interjeru, šāda kumode būs īsta mājokļa „odziņa”.

Mūsu mēbeļu interneta veikalā „ID Mēbeles ” kumodes pieejamas visdažādākajos stilos un krāsās. Sev vispiemērotako šeit atradīs ikviens. Mēbeļu meklēšanas filtri ļaus pēc iespējas ātrāk piemeklēt jūsu mājoklim nepieciešamo kumodi.

   Nosūti mums ziņu