Priekšnams

Spoguļi

Pēc krāsu toņa
  • Pelēks
  • Melns
  • Brūns
  • Zaļš
  • Balts
  • Bēšs
Pēc cenas
Materiāls
Stikls
LKSP
MDF
Tips
Taisnstūra
Stils
Modernais
Klasiskais
Skandināvu
Provansas
Pēc platuma
cm
cm
Pēc augstuma
cm
cm
Pēc dziļuma
cm
cm
Visas preces
Visas preces
Preces noliktavā (6)
Kārtot:
Jaunākās vispirms
Pēc cenas augoši
Pēc cenas dilstoši
Jaunākās vispirms
Populārākās vispirms
Pēc piegādes termiņa

Spogulis ir obligāta nepieciešamība ikviena  priekšnama interjerā. Spogulis ne tikai ļaus Jums vēl pēdējo reizi sevi aplūkot, pirms došanās ārpus mājas, bet arī spēs vizuāli palielināt telpu. "ID Mēbeles" Jums ir iespējams iegādāties spoguļus visdažādākajos izmēros un piemērot tos tieši sava priekšnama interjeram.

Spogulis - priekšnama interjera "odziņa"

Spogulis ir priekšnama interjera spēcīga sastāvdaļa, tā izmērs un stils būtiski var ietekmēt pārējo priekšnama interjeru. Ar augstas kvalitātes siena spoguli Jūs varat ieviest papildus eleganci interjerā. Lai spogulis nebūtu tikai praktiski noderīgs, izvēlieties to saskaņotu ar savām priekšnama mēbelēm - piemērojiet  krāsu toņus, vai tieši otrādi - izvēlieties spoguli pilnībā atšķirīgu un izceliet to.

Izvēloties spoguli, liela uzmnaība jāpievērš tā rāmim. Koka rāmis priekšnamā ieviesīs daļiņu dabas, tas būs elegants un klasisks. Lakots rāmis būs izlecošāks un pievērsīs sev lielāku uzmanību. Ja izvēlieties spoguli ar lakotu rāmi, vēlams, lai tas kaut nedaudz būtu pieskaņots priekšnama mēbelēm. Spoguļus ir iespējams iegādāties arī bez rāmja. Šāda veida spoguļi radīs daudz izteiksmīgāku efektu telpas palielināšanā.

Kur novietot spoguli?

Spoguļi tiek novietoti ne tikai priekšnamā, bet arī tādās mājokļa telpās kā vannas istaba, guļamistaba un pat viesistaba. Arī šajās telpās ir svarīgi spoguli saskaņot ar pārējo interjeru, kā arī nedrīkst aizmirst par pareiza spoguļa izmēra izvēli.

Priekšnamā spoguli iespējams novietot dažādos veidos, pats galvenais nosacījums, lai Jums tam būtu ērti piekļūt un saskatīt sevi. Prakstisks padoms, izvēloties spoguļa vietu, – spoguli novietot zem kādas kumodes vai skapīša ar atvilktnēm. Tādējādi radīsiet prakstisu un ērtu interjeru pats sev. Arī apgaismojumam jābūt pareizam, tas nedrīkst būt ne pārāk tumšs, ne arī pārāk izgaismot Jūs.

Priekšnama telpu ir svarīgi veidot mājīgu un acīm patīkamu. To ir iespējams panākt ne tikai ar īstajām priekšnama mēbelēm, bet arī dažādiem aksesuāriem – spoguli, lietussargu turētāju, gleznām, patīkamu apgaismojumu un citiem. “ID Mēbeles” piedāvāto spoguļu klāstā atradīsiet tos kā lielus, tā mazus, ar dažāda dizaima rāmjiem un katram priekšnamam vispiemērotāko.

   Nosūti mums ziņu