Atteikuma tiesības

20.05.2014. Latvijas Republikas Ministru kabineta Noteikumi Nr.255 "Noteikumi par distances līgumu" nosaka, ka klientam ir tiesības atkāpties no līguma 14 kalendāro dienu laikā un atgriezt interneta veikalā iegādāto preci atpakaļ pārdevējam.

Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 12.panta sestā daļa nosaka, ka "patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā". IDmebeles.lv patur tiesības pircējam atteikt izmantot atteikuma tiesības vai ieturēt kompensācijas maksu gadījumā, ja prece ir lietota un/vai bojāta, ja tā nav pilnā tās komplektācijā, kādā to piegādājis pārdevējs, ja tā nav oriģinālajā iepakojumā, vai tās iepakojums ir būtiski bojāts. Uzsākot iegādātā izstrādājuma lietošanu, pircējs apliecina, ka tas atbilst pasūtītajam un prece vairs nevar tikt atgriezta.

Lai vienotos par preces atgriešanu atpakaļ, lūdzam Jūs sazināties ar mums pa e-pastu info@idmebeles.lv un norādīt pasūtījuma apmaksas rēķina numuru un datumu.

Atsakoties no preces, nauda par notikušu piegādi netiek atmaksāta.

Prece pircējam jāatgriež pārdevēja noliktavā, Ganību 21,Kuldīgā.

IDmebeles ir tiesības neanulēt pasūtījumu un nepieņemt preci atpakaļ, ja tā ir tikusi izgatavota speciāli Klientam saskaņā ar īpašu pasūtījumu, kura atbilstība Klienta prasībām ir tikusi apstiprināta, veicot pasūtījumu vai arī vēlāk.

Par speciālu pasūtījuma tiek uzskatīts:
   Nosūti mums ziņu