Viesistaba

Vitrīnas

Pēc krāsu toņa
  • Pelēks
  • Melns
  • Brūns
  • Zaļš
  • Krēms
  • Balts
  • Bēšs
Pēc cenas
Materiāls
Koks
Stikls
Plastikāts
LKSP
Metāls
MDF
Tips
Ar durvīm
Ar atviknēm un durvīm
Stils
Modernais
Klasiskais
Skandināvu
Industriālais
Provansas
Pēc platuma
cm
cm
Pēc augstuma
cm
cm
Pēc dziļuma
cm
cm
Visas preces
Visas preces
Preces noliktavā (23)
Kārtot:
Jaunākās vispirms
Pēc cenas augoši
Pēc cenas dilstoši
Jaunākās vispirms
Populārākās vispirms
Pēc piegādes termiņa

Vitrīna neapšaubāmi ir viena no mājokļa elegantākajām mēbelēm. Vitrīnai ir sena vēsture, šāda tipa mēbeli izmanto jau vairākās paaudzēs. Tiesa, mūsdienās vitrīnas dizains ir modernizēts un šī mēbele tiek piedāvāta dažādos stilos. Vitrīnu no skapja, plaukta vai kumodes atšķir stikla durtiņas, aiz kurām varat novietot glaunākos trukus un mīļākos fotorāmīšus,  un priecēt ne tikai savas, bet arī ciemiņu acis.


Kāpēc izvēlēties mājokļa interjerā iekļaut vitrīnu?


Vitrīna ir mēbele, aiz kuras gaumīgi var novietot iecienītāko trauku kolkciju, ģimenes fotogrfijas, iemīļotākās grāmatas vai ko citu. Lai gan šīs lietas šķietami tiek noslēptaas no citu acīm, vitrīnas durtiņas ir darinātas no stikla, tāpēc novietotās lietas būs redzamas. Vitrīnu var novietot ne tikai viesistabā, bet arī fuļamistabā. virtuvē un priekšnamā. Tā kā mūsdienās vitrīnas mēdz būt daudz un dažādās, tās virgli iespējams pielāgot pārējam telpas interjeram. Vitrīna visbiežāk nav izgatavota tikai no stikla, tās korpuss parasti ietver koka vai lamināta elementus, tāpēc šī mēbele pati par sevi ir eleganta un gaumīga.


Vitrīnu dažādība


“ID Mēbeles” piedāvātajā mēbeļu kolekciju klāstā iekļautas vitrīnas visdažādākajos stilos. Tām pieejamas dažādas variācijas gan retro, gan mūsdienīgā stilā.

Retro stila vitrīnas visbiežāk ir sarkankoka vai tumša ozola tonī, klasiskā un piezemētā formā. Vitrīnas pieejamas visdažādākajos izmēros. Vitrīna var būt divdurvju skapja izmērā, kā arī maza un šaura.

Mūsdienīgās virtuves parasti mēdz būt baltā vai gaiša ozola tonī. Šāda stila vitrīnās diezgan bieži tiek iebūvēts arī LED apgaismojums, tādējādi padarot šo mēbeli vēl elegantāku. Vitrīnas ir parezētas liela izmēra mājām, tā arī maziem un šauriem dzīvokļiem.


Vitrīna lieliski saskanēs ar pārējām telpas mēbelēm - sienas skapi, kumodi, plauktiem, dīvānu un citām!


Vitrīnas tīrīšana


Vitrīna, tāpat kā ikviena cita mēbele, mēdz noputēt, tāpēc tai laiku pa laikam nepieciešama apkope. Vitrīna ir viegli tīrāma, tāpēc nepieciešama tikai lupatiņa. Stikla virsmām var izmantot standarta līdzekļus stikla virsmu tīrīšanai, galvenais atcerēties, ka šis līdzeklis nedrīkst būt pārāk agresīvs un spirtots, jo, tādējādi, varat sabojāt materiālu. Ja vēlaties, lai koka virsma kalapo ilgāk, uz tās pa reizei varat uzklāt speciālo mēbeļu eļļu, atstāt uz pāris minūtēm un pēc tam lieko mitrumu noslaucīt ar lupatiņu.Vitrīna ir mēbele, kas gaumīgi papildinās Jūsu mājokļa interjeru - tajā varat novietot visas sev tuvās un skaistās lietas!

   Nosūti mums ziņu