Birojs

Birojs ir vieta, kur pavadām salīdzinoši daudz laika. Neatkarīgi no tā, vai  tas būtu mājās vai darba telpās - lai darbi būtu produktīvāki un mēs nesaskartos ar veselības problēmām, biroja mēbelēm ir jābūt komfortām.

 

Kādām mēbelēm jābūt birojā?

 

Galvenās biroja mēbeles, protams , ir datorgalds un datorkrēsls, taču ar šīm biroja mēbelēm nepietiek. Lai visus nepieciešamos dokumentus būtu iespējams novietot vienuviet, biroja telpa nevar iztikt bez dažāda veida skapjiem, plauktiem un kumodēm. Šīs mēbeles palīdzēs ne tikai nepazaudēt visus darba dokumentus, bet arī saglabāt tos tīrus un kārtīgus. Ja vēlaties, lai visas biroja mēbeles būtu vienotā interjera stilā, Jums ir iespēja iegādāties atsevišķas mēbeles no  moduļu sistēmas komplektiem, kurās iekļautas vienāda stila biroja mēbeles - rakstāmgaldi, plaukti, žurnālgaldi, skapji, kumodes un citi.

Biroja mēbelēm jābūt ietilpīgam, parocīgam, kā arī jāpiestāv jūsu biroja iekārtojumam, tāpēc mūsu piedāvājumā ir iespēja izvēlēties biroja mēbeles katrai gaumei un interjeram.

Biroja telpā nevar iztikt arī bez biroja krēsla. Biroja krēsli mēdz būt dažādos stilos, izmēors un krāsās, taču pats galvenais, lai šis krēsls būtu ļoti ērts  un Jums nerastos diskomforts tajā pavadot vairākas stundas no vietas.

 

Biroja mēbeles - Jūsu vizītkarte

 

Birojs ir vieta, kur bieži norisinās dažādas darba tikšanās un šī telpa, neapšaubāmi,  atstāj iespaidu uz Jūsu viesiem. Tieši tāpēc biroja mēbelēm jābūt ne tikai parocīgām un ērtām, bet arī mājīgām un elegantām. Tieši tāpēc mūsu interneta veikala piedāvātās biroja mēbeles ražotas no augstas kvalitātes MDF materiāla, lamināta vai koka. Šīs biroja mēbeles savu funkciju pildīs gadiem un izturēs pat vissmagākās dokumentu mapes.

 

“ID Mēbeles” piedāvāto biroju mēbeļu klāstā iespējams iegādāties :

 

  • Dažādu veidu rakstāmgaldus
  • Biroja krēslus ar regulējamu augstumu un citām funkcijām
  • Parocīgus plauktus un skapjus dokumentu un citu lietu rūpīgai uzglabāšanai
  • Papildus konteinerus dokumentu uzglabāšanai
  • Žurnālgaldus un ērtus pufus viesu uzņemšanai
  • Elegantas vitrīnas un plauktus ar atvilktnēm

 

Mūsu interneta veikalā pieejams plašs biroju mēbeļu klāsts dažādos krāsu toņos un dizainos. Iegādājoties biroja mēbeles mūsu interneta veikalā, Jūs varat būt drošs, ka mēbeles kalpos ilgi, būs kvalitatīvas un elegantas.   Nosūti mums ziņu