Guļamistaba

Naktsskapīši

Pēc krāsu toņa
  • Pelēks
  • Melns
  • Brūns
  • Zaļš
  • Zils
  • Krēms
  • Rozā
  • Violets
  • Balts
  • Bēšs
Pēc cenas
Materiāls
Koks
Stikls
Audums
LKSP
Metāls
MDF
Tips
Ar atvilknēm
Stils
Modernais
Klasiskais
Skandināvu
Industriālais
Provansas
Pēc platuma
cm
cm
Pēc augstuma
cm
cm
Pēc dziļuma
cm
cm
Visas preces
Visas preces
Preces noliktavā (7)
Kārtot:
Jaunākās vispirms
Pēc cenas augoši
Pēc cenas dilstoši
Jaunākās vispirms
Populārākās vispirms
Pēc piegādes termiņa

Guļamistaba nav iedomājama bez kumodēm, skapjiem un  žurnālgaldiem, kas paredzēti dažādu priekšmetu novietošanai. Tomēr, esam saskārušies ar neērtu situāciju, kad modinātāju, vakara lasāmvielu  vai ūdens glāzi nākas novietot uz kumodes, kas atrodas istabas vidū. Tieši tāpēc šo situāciju atvieglo naktsskapīši– lai mazās un svarīgās lietiņas vienmēr atrastos rokas stiepiena attālumā.

Naktsskapīšu funkcijas

Naktsskapīši kalpo ne tikai kā nelieli galdiņi, kurus novietot pie gultas. Tie pieejami ļoti plašā klāstā un ar vairākām citām funkcijām.  Naktsskapīši bieži vien tiek izmantoti arī naktslampiņu novietošanai, tādējādi pēc vakara iemīļotās grāmatas lasīšanas, gaismu būs iespējams noslēgt turpat pie gultas un vairs nevajadzēs celties, lai aizsniegtu kontaktu otrā guļamistabas galā. Vairums naktsskapīši tiek piedāvāti ar atvilktnēm. Izvēloties naktsskapīti ar atvilktnēm, Jūs iegūsiet ne tikai nelielu galdiņu, bet arī vietu, kur glabāt citas mantas. Ja nevēlaties naktsskapīti ar atvilktnes funkciju, tā vietā savam interjeram iespējams izvēlēties naktsskapīti ar apakšējiem plauktiem. Plauktos ērti iederēsies grāmatas, nelielas kastes un dekori.

Naktsskapīši kā interjera elements

Ikviena mēbele mūsu mājoklī kalpo ne tikai praktiskiem nolūkiem, bet arī kā interjera elements. Tā var būt neitrāla un pieskaņoties pārējam interjeram, vai arī tieši otrādi – izcelties un diktēt interjera noteikumus. Arī naktsskapīši  tiek piedāvāti dažādās krāsās, formās un izmēros, to piedāvājums ir plašs. Kā izvēlēties īsto? Tas atkarīgs no Jūsu guļamistabas dominējošajām krāsām, mēbelēm un Jūsu personiskās gaumes. Ja nevēlaties naktsskapīti ar atvilktnēm vai plauktiem, mūsu piedāvājumā atradīsiet arī nelielus un neitrālus naktsskapīšus, kas kalpos tikai kā vieta, kur novietot nepieciešamās lietas un būt neitrāliem. Mūsu interjera veikalā iespējams iegādāties arī pie sienas piestiprināmus naktsskapīšus, tādējādi iegūstos mazu plauktiņu. Nereti guļamistabas izmērs ir salīdzinoši neliels, tāpēc, iegādājoties naktsskapīti, jāpievērš uzmanība arī tā izmēram. Mūsu interneta veikals piedāvā to precīzi apskatīt ikvienai mēbelei, jo pie tās precīzi norādīts tās augstums, platums un dziļums.

Naktsskapīši ir mēbele, kas pieejama visdažādākajās krāsās un dizaina veidos. Naktsskapīši vienmēr būs ērti un praktiski, jo uz tiem iespējams novietot svarīgākās lietas tā, lai tās vienmēr atrastos rokas stiepiena attālumā.

   Nosūti mums ziņu