Ēdamistaba

Bāra krēsli

Pēc krāsu toņa
  • Pelēks
  • Melns
  • Brūns
  • Zaļš
  • Zils
  • Krēms
  • Sarkans
  • Balts
  • Bēšs
  • Dzeltens
Pēc cenas
Materiāls
Koks
Plastikāts
Audums
Ādas imitācija
Metāls
Tips
Kvadrāts
Stils
Modernais
Industriālais
Pēc platuma
cm
cm
Pēc augstuma
cm
cm
Pēc dziļuma
cm
cm
Visas preces
Visas preces
Preces noliktavā (6)
Kārtot:
Jaunākās vispirms
Pēc cenas augoši
Pēc cenas dilstoši
Jaunākās vispirms
Populārākās vispirms
Pēc piegādes termiņa

Ja agrāk bāra krēsli tika izmantoti tikai publiskās vietās -  klubos, bāros un citur, tad pēdējo gadu laikā bāra krēsli iemantojuši lielu popularitāti arī mājoklī. Tie lieliski iederēsies pie augstāka galda vai letes. "ID Mēbeles" piedāvāto preču klāstā atradīsiet bāra krēslus dažādos dizainos, krāsās un augstumos.

Bāra krēslu daudzveidība

Bāra krēsli virtuves vai ēdamistabas interjerā spēj piešķirt īpašu rokrakstu. Bāra krēslus iespējams iegādāties gan klasiskā stilā , izgatavotus no eleganta koka vai lamināta, gan modernā stilā, izgatavotus no augstas kvalitātes plastmasas vai metāla. Tāpat  bāra krēsli, kas izgatavoti no mākslīgās ādas vai  auduma  būs glīti un eleganti.

 

Kā izvēlēties bāra krēslus?

Bāra krēsli no tradicionālajiem virtuves krēsliem primāri atšķiras ar krēslu augstumu - bāra krēsli ir sākot no 10 - 15 centimetriem augstāki par klasiskajiem krēsliem. Bāra krēsli visbiežāk mēdz būt grozāmi visos 360 grādos, tādējādi padarot tos papildus ērtus un parocīgus. Vairumam  bāra krēsu iespējams regulēt augstumu un tādējādi pielāgot dažādiem cilvēku garumiem. Bāra krēslus iespējams iegādāties gan ar roku balstiem, gan bez. Protams, ērtāki būs bāra krēsli ar roku balstiem, bet telpai jābūt pietiekami platai, lai šāda veida bāra krēsli neaizņemtu lieku vietu. Tāpat bāra krēsliem iespējamas gan augstākas, gan zemākas atzveltnes. Ja vēlaties, lai bāra krēsls būtu īpaši ērts, vēlams izvēlēties bāra krēslus ar speciālu metāla vai koka sliedi, kas piestiprināta starp bāra krēsla kājām un, aiz kuras ērti būtu iespējams novietot kājas, precīzāk – pēdu daļu.

 

Bāra krēslus iespējams iegādāties kā mierīgos un piezemētos krāsu toņos – baltā, melnā, bēšā vai brūnā, tā arī spilgtos un izlecošos toņos – sarkanā, violetā, dzeltenā, zilā vai zaļā. Bāra krēslu rāmji visbiežāk būs hroma vai koka tonī, tomēr reizēm tie var sakrist arī ar sēžamvietu krāsu toni. Tā kā bāra krēsli atstāj lielu iespaidu un pārējo majokļa interjeru, pirms to iegādes ir jāzina, kādu efektu vēlaties ar tiem panākt – pieskaņot tos pārejam interjeram, vai tieši otrādi – padarīt to kā interjera “odziņu” un izcelt uz pārējā interjera fona.

"ID Mēbeles"  piedāvāto bāra krēslu klāsts ir plašs un daudzveidīgs. Pie mums atradīsiet bāra krēslus visdažādākajos veidos, kā arī tos būs iespējams piemēros visiem interjera stiliem.

   Nosūti mums ziņu