Viesistaba

Plaukti

Pēc krāsu toņa
  • Pelēks
  • Melns
  • Brūns
  • Zaļš
  • Krēms
  • Rozā
  • Balts
  • Bēšs
Pēc cenas
Materiāls
Koks
Stikls
Plastikāts
LKSP
Metāls
MDF
Tips
Ar durvīm
Ar atvilknēm
Ar atviknēm un durvīm
Stils
Modernais
Klasiskais
Skandināvu
Industriālais
Provansas
Pēc platuma
cm
cm
Pēc augstuma
cm
cm
Pēc dziļuma
cm
cm
Visas preces
Visas preces
Preces noliktavā (33)
Kārtot:
Jaunākās vispirms
Pēc cenas augoši
Pēc cenas dilstoši
Jaunākās vispirms
Populārākās vispirms
Pēc piegādes termiņa

Plaukti ir viena no funkcionālākajām mēbelēm mējokļa interjerā. Tajos iespējams novietot teju gandrīz visu – sākot ar nelieliem un ģimeniskiem fotorāmjiem, līdz liela izmēra grāmatām un vāzēm. Mūsdienās mēbeļu dizaineri ir rūpīgi parūpējušies par to, lai plaukti būtu pieejami visdažādākajās formās, krāsās un izmēros. Sekojot līdzi mēbeļu industrijas jaunākajām modes tendencēm, arī mūsu interneta veikalā varēsiet atrast plauktus daudz un dažādos stilos.  

Kādu plauktu izvēlēties?

Plaukti mūsdienās pieejami daudz dažādos stilos, tāpēc reizēm lielajā izvēlē ir viegli apjukt. Lai plaukts tiktu iegādāts savām vajadzībām vispiemērotākais, pirms tā iegādes būtu jāsaplāno un jāizveido saraksts ar lietām, kas tiks izvietotas plauktos. Tādējādi būs iespējams precīzāk noteikt vēlamo plaukta veidu un izmēru. Plaukti pieejami ar visdažādākajām funkcijām. Ja vēlaties iegādāties grāmatu plaktu, jāpievērš uzmanība tam, lai tajā būtu pieejamas vairākas sadaļas. Šādam mērķim lieliski kalpos plaukti, kas sadalīti vairākos nelielos kvadrātos. Šāda tipa plauktos varēsiet novietot daudz grāmatu dažādos izmēros. Savukārt, ja plaukti plānoti lielāku priekšmetu novietošanai, iesakām izvēlēties plauktus ar lielākam un retākām sadaļām. Plaukti ļoti labi kalpos arī kā interjera elemets. Pēdējā laikā par īstu stila „odziņu” kļuvuši dažāda izmēra skandināvu stila plaukti, kas izgatavoti ģeometriskās formās.  Piemēram, iegādājoties trīs nelielus sešstūraina stila plauktiņus un, pie sienas  izvietojot tos dažādos līmeņos, tiks radīts rotaļīgs un harmonisks efekts.

Kur novietot plauktus?

Plaukti paredzēti novietošanai teju katrā mājokļa telpā. Liela izmēra plaukti būs piemēroti virtuvei, vieistabai, priekšnamam un guļamistabai. Virtuves plauktos lieliski iederēsies visdažādākie trauki  - šķīvji, katliņi, krūzītes un citi, taču plaukts, kas novietots priekšnamā rūpēsies par dažādu apģērbu noglabāšanu. Viesistabas un guļamistabas plaukti kalpos grāmatu, važu, glāžu  ģimenes fotorāmju un citu vērtīgu lietu glabāšanai. Nelieli plaukti ne tikai palīdzēs noglabāt vērtīgas lietas, bet, pareizi piestiprinot tos pie sienas, iespējams izveidot veiksmīgu interjera kompozīciju.

Mūsu interneta veikalā plaukti atrodami visdažādāko priekšmetu glabāšanai – šeit atradīsiet grāmatu plauktus, nelielus plauktus fotorāmju vai dažādu augu novietošanai, kā arī liela izmēra plauktus visu nepieciešamo mājokļa lietu glabāšanai.

   Nosūti mums ziņu