Viesistaba

Žurnālgaldi

Pēc cenas
Pēc platuma
cm
cm
Pēc krāsu toņa
 • Pelēks
 • Melns
 • Brūns
 • Zaļš
 • Zils
 • Krēms
 • Sarkans
 • Balts
 • Bēšs
 • Dzeltens
 • Daudzkrāsains
 • Caurspīdīgs

Žurnālgaldi atrodami teju katrā mājoklī. Tie pilda ļoti daudz funkciju – uz tiem iespējams novietot visdažādākos priekšmetus – krūzītes, grāmatas, žurnālus, sveces, vāzes un daudz citu ikdienā izmantojamu lietu.

Kā izvēlēties žurnālgaldu?

Pirms žurnālgalda iegādes, svarīgi izlemt, kādā formā vēlaties plānoto žurnālgaldu – apaļu, ovālu, četrstūrainu  vai varbūt – divus vai trīs žurnālgaldus kopā! Lai gan žurnālgaldi visbiežāk ir standarta izmērā, nereti tie mēdz atšķirties. Tieši tāpēc mūsu interneta veikalā pie visām mēbelēm norādīts precīzs to augstums, platums un dziļums. Pirms iegādājaties noskatīto žurnālgaldu, jāpievērš uzmanība tam, lai visi izmēri atbilstu prasītajam. Žurnālgaldi ir pieejami visdažādākajos krāsu toņos, tāpēc, pirms to iegādes, jānosaka vismaz aptuvenais mēbeles krāsu tonis.

Kā izdekorēt žurnālgaldu?

Žurnālgaldi paredzēti, lai uz tiem varētu ērti novietot ikdienā izmantotos priekšmetus, kā arī iedzert rīta kafiju un reizēm pat pavakariņot. Tomēr bieži vien žurnālgaldi tiek nevajadzīgi pārkrauti ar pārāk daudz priekšmetiem. Kā gaumīgi novietot priekšmetus uz izvēlētā žurnālgalda? Neatkarīgi no tā,  kādas formas žurnālgaldu izvēlēsieties, svarīgi ir atcerēties, ka uz tā nevajadzētu novietot tikai  vienu priekšmetu un pašā galda vidū. Daudz veiksmīgāku izskatu žurnālgaldam piedos trīs, aptuveni vienāda  augstuma priekšmeti. Piemēram, kāda neliela vāze, svečturis un saldumu trauks. Arī lielāka izmēra priekšmeti žurnālgaldam nebūs apgrūtinājums. Žurnālgaldi veiksmīgi prot izcelt liela izmēra svečturus un vāzes, uz mazā galdiņa tie izskatīsies daudz labāk kā uz grīdas vai kumodes. Daudzi žurnālgaldi pieejami ar nelieliem plauktiņiem zem tiem. Šādi plauktiņi būs ļoti parocīgi grāmatu vai žurnālu novietošanai, tādējādi atbrīvojot vietu uz žurnālgalda. Ja vēlies žurnālgaldu ieviest kā vienu no galvenajiem mājokļa intejeriem, izvēlies kādu no mūsu inerneta veikala piedāvātajiem netradicionālas formas galdiņiem.

Kur novietot žurnālgaldu?

Žurnālgaldi pavisam noteikti iederēsies viesistabā vai guļamistabā. Bieži vien žurnālgaldi tiek novietoti telpas centrālajā daļā, priekšā dīvānam vai gultai. Pareizi iekārtojot istabas interjeru, žurnālgalds savu vietu atradīs arī telpas nostūrī. Žurnālgaldu labākā īpašība ir tā, ka tos viegli un bez problēmām ir iespējams pārvietot  no vienas vietas uz citu, tāpēc ik pa laikam pamainot tā lokāciju, atsvaidzināsiet istabas interjeru. Galvenais nosacījums, izvēloties žurnālgalda vietu – tas nedrīkst traucēt ērti pārvietoties pa telpu. Ja to novietosiet pārāk tuvu kādai citai mēbelei, reizēm gadīsies to aizķert un sev  nodarīt pāri.

Mūsu interneta veikalā „ID Mēbeles” žurnālgaldi pieejami plašā izvēlē. Tie ir atšķirīgi, dažādās formās, krāsās un  dizainā, tieši tāpēc  būs piemēroti ikviena gaumei.

Salidzini KurPirkt