Guļamistaba

Skapji

Skapji ir mēbele, kas mājoklī ir tikpat nepieciešama kā galds vai krēsli. Tie rūpējas par to, lai apģērbs vienmēr glābatos kārtīgi, kā arī būtu paslēpts no citu acīm. Skapji pieejami visdažādākajos izmēros, vispopulārākie no tiem ir viendurvju skapji, divdurvju skapji, trīsdurvju skapji, četrdurvju skapji, stūra skapji un skapji ar bīdāmām durvīm. To dažādība ļauj piemeklēt īpašu skapi jebkurai guļamistabai.

Skapji un to daudzveidība

Guļamistabas mēdz būt dažāda lieluma. Kā zināms – kas derēs vienam, nederēs citam.  Tieši tāpēc arī skapji ir pieejami dažādos izmēros tā, lai tos būtu iespējams piemeklēt jebkuram guļamistabas lielumam. „ID Mēbeles” piedāvāto skapju klāstā iespējams iegādāties viendurvju skapjus, divdurvju skapjus, trīsdurvju skapjus, četrdurvju skapjus, stūra skapjus un skapjus ar bīdāmām durvīm. Plašām guļamistabām īpašu šarmu piešķirs skapji ar bīdāmām durvīm. Kurai guļamistabai gan nepiestāvēs elegants koka vai lakoti balts skapis ar bīdāmām durvīm un lielu spoguli? Kvalitatīvi iestrādātas durvis vienmēr būs klusas, un tās bez nekādas aizķeršanās vienmēr varēs ērti atvērt un aizvērt. Skapji ar bīdāmām durvīm sevī ietvers gan vairākus dažāda izmēra plauktus, gan vietu apģērba ērtai pakarināšanai. Šāda tipa skapji taupīs telpas vietu, jo, lai atvērtu durvis, tās nepieciešams tikai pabīdīt pa labi vai kreisi, tādējādi tās mav vajadzīgs vērt istabas virzienā  kā arī, nepieciešamas gadījumā, pie skapja  iespējams netraucēti novietot dīvānu va kādu citu mēbeli. Ja guļamistabas telpas izmērs neļauj tajā novieto skapi ar bīdāmām durvīm, lielisks risinājums būs skapji ar durvīm. Arī šāda veida skapjos būs iespējams ērti glabāt apģērbu.

Kā ietaupīt vietu skapī?

Lai arī cik liels būtu izvēlētais skapis,  ar laiku tajā visticamāk sāks aptrūkties vietas apģērbam. Tomēr, gudri un pareizi izmantojot skapja plašumu, iespējams krietni vien ietaupīt skapī vietu un noglabāt pēc iespējas vairāk drēbju. Lūk, pāris knifiņi skapja vietas taupīšanai :

  • Apģērbam, ko nav nepieciešams pakarināt, lielisks risinājums būs auduma plaukti. Tos var ērti iekārt skapī un, izmantojot to vairākos nodalījumus, iespējams ērti glabāt bikses, kreklus u.c.
  • Kastes pavisam noteikti būs vērtīgs pirkums. Tajās ērti iespējams salikt apavus, apakšveļu, nesezonas apģērbu un citas lietas. Kastes pieejamas dažādos izmēros un, pareizi aprēķinot skapja platību, tajā varēsiet glabāt vairākas noderīgas kastes atšķirīgos izmēros.
  • Bieži vien vislielāko kļūdu pieļaujam ar nepareizu apgērba salocīšanu. Tieši dēļ šī faktora skapis reizēm liekas pārkrauts un tajā nevaram atrast brīvu vietu jaunai kleitai vai kreklam. Viens no variantiem, kā ietaupīt vietu skapī, ir locīt drēbes vertikāli. Šādā veidā apģērbs būs pārskatāmāks, kā arī aizņems mazāk vietas.

 

Mūsu interneta veikalā skapji pieejami visdažādākajos izmēros un krāsās. No elegantam kokam līdz moderni un melni lakotam skapim, ar spoguli vai bez, vienkrāsainu vai ar dažādiem rakstiem – izvēle ir plaša un savu īsto skapi šeit spēs atrast ikviens. 

Salidzini KurPirkt