Guļamistaba

Skapji

 

 

Skapji ir mēbele, kas mājoklī ir tikpat nepieciešama kā galds vai krēsli. Tos lietojot var parūpēties, lai apģērbs vienmēr glābatos kārtīgi, kā arī būtu paslēpts no citu acīm. To dažādība ļauj piemeklēt īpašu skapi jebkurai guļamistabai, viesistabai vai jebkurai citai telpai.

 

 

Guļamistabas mēdz būt dažāda lieluma. Kā zināms – kas derēs vienam, nederēs citam.  Tieši tāpēc arī skapji ir pieejami dažādos izmēros tā, lai tos būtu iespējams piemeklēt jebkuram guļamistabas lielumam. „ID Mēbeles” piedāvāto mēbeļu klāstā iespējams iegādāties viendurvju, divdurvju, trīsdurvju, četrdurvju, stūra skapjus un skapjus ar bīdāmām durvīm. Kurai guļamistabai gan nepiestāvēs elegants koka vai lakoti balts skapis ar bīdāmām durvīm un lielu spoguli? Kvalitatīvi iestrādātas durvis vienmēr būs klusas, un tās bez nekādas aizķeršanās vienmēr varēs ērti atvērt un aizvērt. Tajos būs atrodami vairāki dažāda izmēra plaukti, gan vieta apģērba ērtai pakarināšanai. Šāda tipa drēbju skapji taupīs telpas vietu, jo, lai atvērtu durvis, tās nepieciešams tikai pabīdīt pa labi vai kreisi, tādējādi tās nav nepieciešams vērt istabas virzienā  kā arī, nepieciešamas gadījumā, pie tā iespējams netraucēti novietot dīvānu va kādu citu mēbeli.

 

Kā ietaupīt vietu skapī?

 

Lai arī cik liels būtu izvēlētais skapis,  ar laiku tajā visticamāk sāks aptrūkties vietas apģērbam. Tomēr, gudri un pareizi izmantojot tā plašumu, iespējams krietni vien ietaupīt vietu un noglabāt pēc iespējas vairāk drēbju. Lūk, pāris padomi vietas taupīšanai :

  • Apģērbam, ko nav nepieciešams pakarināt, lielisks risinājums būs auduma plaukti. Tos var ērti pakārt uz pakaramā, iespējams ērti glabāt bikses un kreklus.
  • Kastes pavisam noteikti būs vērtīgs pirkums. Tajās ērti iespējams salikt apavus, apakšveļu, nesezonas apģērbu un citas lietas. Kastes pieejamas dažādos izmēros, pareizi aprēķinot platību, tajā varēsiet glabāt vairākas noderīgas kastes atšķirīgos izmēros.
  • Bieži vien vislielāko kļūdu pieļaujam ar nepareizu apģērba salocīšanu. Tieši dēļ šī faktora skapis reizēm liekas pārkrauts un tajā nevaram atrast brīvu vietu jaunai kleitai vai kreklam. Viens no variantiem, kā ietaupīt vietu, ir locīt drēbes vertikāli. Šādā veidā apģērbs būs pārskatāmāks, kā arī aizņems mazāk vietas.

Mūsu interneta veikalā skapji pieejami dažādos izmēros un krāsu toņos. No eleganta koka līdz modernam tumši lakotam skapim, ar spoguli vai bez, vienkrāsains vai ar dažādiem rakstiem – izvēle ir plaša un savu īsto mēbeli šeit spēs atrast ikviens.   Nosūti mums ziņu