Birojs

Plaukti

Pēc krāsu toņa
  • Melns
  • Brūns
  • Balts
  • Bēšs
Pēc cenas
Materiāls
Koks
Stikls
Plastikāts
LKSP
Metāls
MDF
Tips
Ar durvīm
Ar atviknēm un durvīm
Stils
Modernais
Klasiskais
Skandināvu
Pēc platuma
cm
cm
Pēc augstuma
cm
cm
Pēc dziļuma
cm
cm
Visas preces
Visas preces
Preces noliktavā (6)
Kārtot:
Jaunākās vispirms
Pēc cenas augoši
Pēc cenas dilstoši
Jaunākās vispirms
Populārākās vispirms
Pēc piegādes termiņa

Biroja plaukti ir viena no funkcionālākajām mēbelēm biroja telpā.  Tajos iespējams novietot teju gandrīz visu – sākot ar nepieciešamajiem dokumentiem, līdz par dažādiem suvenīriem, grāmatām un ģimenes fotogrāfijām. Mūsdienās mēbeļu dizaineri ir rūpīgi parūpējušies par to, lai biroja plaukti būtu pieejami visdažādākajās formās, krāsās un izmēros. Sekojot līdzi mēbeļu industrijas jaunākajām modes tendencēm, arī mūsu interneta veikalā varēsiet atrast biroja plauktus daudz un dažādos stilos.  

 

Kādu biroja plauktu izvēlēties?

 

Biroja plaukti mūsdienās pieejami daudz dažādos stilos, tāpēc reizēm lielajā izvēlē ir viegli apjukt. Lai plaukts tiktu iegādāts savām vajadzībām vispiemērotākais, pirms tā iegādes būtu jāsaplāno un jāizveido saraksts ar lietām, kas tiks izvietotas plauktos. Tādējādi būs iespējams precīzāk noteikt vēlamo plaukta veidu un izmēru. Biroja  plaukti pieejami ar visdažādākajām funkcijām. Ja vēlaties iegādāties grāmatu plauktu, jāpievērš uzmanība tam, lai tajā būtu pieejamas vairākas sadaļas. Šādam mērķim lieliski kalpos plaukti, kas sadalīti vairākos nelielos kvadrātos. Šāda tipa plauktos varēsiet novietot daudz grāmatu dažādos izmēros. Savukārt, ja plaukti plānoti lielāku priekšmetu novietošanai, iesakām izvēlēties plauktus ar lielākam un retākām sadaļām. Plaukti ļoti labi kalpos arī kā biroja telpas interjera elemets.

 

Kur novietot biroja plauktus?

 

Biroja plaukti iederēsies ikvienā biroja telpā. Pat, ja biroja telpa ir šaura un neliela, mūsu interneta vekalā būs iespējams iegādāties piemērota izmēra plauktu. Nelieli plaukti ne tikai palīdzēs noglabāt vērtīgas lietas, bet, pareizi piestiprinot tos pie sienas, iespējams izveidot veiksmīgu interjera kompozīciju.

Biroja plauktus iespējams novietot blakus cirām biroja mēbelēm - skapim, vitrīnai, kumodei vai galdiņa. Tādā veidā iespējams izveidot vienotu moduļu sistēmu. Un, ja vēlaties, lai visu biroju mēbeļu  interjera stils un krāsas  būtu vienotas, iespējams iegādāties biroja mēbeles no sadaļas “Moduļu sistēmas”.

Ja biroja telpa ir neliela un visām biroja mēbelēm vietas nesanāk, iespējams iegādāties tikai plauktu un novietot to pie sienas, tādējādi veiksmīgi un praktiski aizpildot biroja telpu.

 

Mūsu interneta veikalā biroja plaukti atrodami visdažādākajos interjera stilos, izmēros un krāsās. “ID Mēbeles” biroja plauktu klāstā iespējams iegādāties kā nelielus un pie sienas skrūvējamus plauktiņus, tā arī liela izmēra plauktus visu nepieciešamo lietu uzglabāšanai.   Nosūti mums ziņu