Priekšnams

Tieši priekšnams ir telpa, kas par mājokli rada pirmo iespaidu,  tāpēc tam jābūt gaumīgam un patīkamam. Ikviens no mūsu interneta veikala piedāvātajiem priekšnamiem ir elegants, ievērojams, bet tajā pat laikā pietiekoši  neitrāls un neuzbāzīgs.

 

Priekšnama galvenās funkcijas

 

Priekšnams ir telpa, kuru neizmantojam dzīvošanai, tāpēc tajā mēs uzturamies samērā reti. Tieši tāpēc, iespējams,  reizēm nākas aizmirsts par tā vizuālo izskatu. Tā kā priekšnams ir telpa, kuru viesi ievēro pirmo, ir svarīgi, lai šī telpa būtu omulīga un tajā būtu patīkami uzturēties. Priekšnamā nepieciešams atrasties tādām mēbelēm, lai tajās ērti būtu iespējams novietot virsdrēbes un apavus.

 

Kādas mēbeles izvēlēties priekšnamam?

 

Jūsu un ciemiņu komfortam priekšnamā jāatrod vieta tādām mēbelēm un interjera priekšmetiem kā priekšnama komplektam, apavu skapītim, spogulim, drēbju pakaramam, plauktiem, lietussargu turētājam un citiem. Ja priekšnama telpa ir neliela, tajā nepieciešams visas iecerētās mēbeles novietot ērti un kompakti. Šo funkciju prasmīgi palīdzēs izpildīt priekšnama komplekti savukārt, ja priekšnams ir plašāks, tajā lieliski iederēsies priekšnama iekārtas.

 

Arī apavu skapīšus un plauktus iespējams izvēlēties Jūsu priekšnama lielumam vispiemērotākos. Apavu skapīši un apavu plaukti ļaus ērti novietot Jūsu un ciemiņu apavus, un tādējādi vairs nekad nevajadzēs veidot apavu „torņus” un likt tos vienu virs otra, bet gan  varēsiet tos ērti un skaisti novietot apavu skapītī vienu otram blakus.

Protams, neatņemama priekšnama sastāvdaļa ir spogulis, kas ļauj vēl kārtīgi sevi aplūkot pirms došanās ārpus mājas.  Paildus šai funkcijai, liels spogulis spēs telpu padarīt vizuāli lielāku. „ID Mēbeles” piedāvāto spoguļu klāstā atradīsiet tos dažados izmēros un interjera stilos.

 

Ja priekšnama komplekti vai priekšnama iekārtas nav īstais risinājums Jūsu priekšnamam, mūsu interneta veikalā iespējams  atseviški iegādāties drēbju pakaramos, uz kuriem ērti būs iespējams pakārt virsdrēbes.

 

Kādas krāsas izvēlēties priekšnamam?

 

Ja ar savu priešnamu vēlaties radīt vienkāršu eleganci, vispiemērotākie krāsu toņi būs balts, melns, krēms, pelēks, kā arī maigie koka krāsas toņi. Šādos krāsu toņos lieliski izskatīsies lakotas MDF mēbeles.  Ja vēlaties savam priekšnamam piedot akcentu un padarīt to spilgtāku, ieteicams izmantot tādus krāsu toņus kā dzeltens, violets, zaļš, zils un sarkans.

 

Ar „ID Mēbeles” piedāvāto priekšnamu mēbeļu klāstu Jums ir iespēja izveidot Jūsu īpašo priekšnamu visdažādākajos interjera stilos un krāsās. Mūsu interneta veikalā iespējams iegādāties dažāda lieluma priekšnama komplektus, priekšnama iekārtas, drēbju pakaramos, apavu skapīšus un spoguļus.

   Nosūti mums ziņu