Vannas istaba

Vannas istabas komplekti

Kārtot:
Jaunākās vispirms
Pēc cenas augoši
Pēc cenas dilstoši
Jaunākās vispirms
Populārākās vispirms
Pēc piegādes termiņa

Vannas istabu ir iespējams iekārtot dažādos interjera stilos. Ja vēlaties, lai vannas istaba būtu iekārtota vienoti, Jums ir iespēja izvēlēties sev vispiemērotāko vannas istabas komplektu, kurā būs iekļautas dažādas mēbeles vienādā interjera stilā.


Kas iekļauts vannas istabas komplektā?


Vannas istabas mēbeles ir veidotas tā, lai tās ne tikai izskatītos eleganti, bet arī pildītu nepieciešamās funkcijas un pieskaņotos ar vannas istabas tehniku.

Vannas istabas komplekti mēdz būt dažādos izmēros, un arī vannas istabas skapīšu skaits katram komplektam mēdz atškirties. Izvēloties vannas istabas komplektu, Jūs iegūstat dažādas vannas istabas mēbeles, visbiežāk tās ir :

  • zemizlietnes skapītis
  • dažāda izmēra plaukti
  • dažāda  izmēra slēgtie skapji
  • spogulis

Vannas istabas komplektus ir iespējams ērti saskaņot ar citām vannas istabā nepieciešamajām  lietām - izlietni, vannu, dušas kabīni, veļas mašīnu un dažādiem vannas istabas aksesuāriem. Vannas istabas komplektos mēdz atšķirties skapīšu skaits un izmērs, tāpēc tos iespējams piemērot gan liela, gan maza izmēra vannas istabai. Katrai vannas istabas komplektā pieejamai mēbelei  ir precīzi norādīti to izmēri, tāpēc ir svarīgi zināt, cik daudz skapīšus Jūs nekļūdīgi varēsiet ērti novietot savā vannas istabā.

Ar vannas istabas mēbelēm iespējams radīt dažādu atmosfēru vannas istabas telpā.  


Vannas istabas mēbeles mēdz būt izgatavotas no dažadiem materiāliem un dažādos krāsu toņos. Lakoti vannas istabas skapīši ir vispopulārākie - šāda veida skapīši ieviesīs eleganci vannas istabas telpā.


Pirms iekārtojiet vannas istabu, Jums vajadzētu izpētīt un būt pārliecinātam:


  • Cik daudz vietas ir Jūsu vannas istabā - Jo precīzāk zināsiet, kādi ir vannas istabas izmēri, jo veiksmīgāk varēsiet piemērot vannas istabas mēbeles
  • Dienasgaisma vai mākslīgais apgaismojums? - Ja vannas istabā atrodas logs, gaisma būs dabīga un varēsiet precīzāk sevi saskatīt spogulī, taču, ja loga nav, ir nepieciešams atrast kvalitatīvu apgaismojumu, lai mākslīgais apgaismojums nesabojātu vannas istabas mēbeļu krāsu toni.
  • Kas atradīsies Jūsu vannas istabā? - Dušas kabīne vai vanna? Vai varbūt abi? Spogulis vai spogulis ar plauktu? Pirms sāciet iekārtot vannas istabu, Jums jāzina, kuras no lietām vēlētos ieraudzīt savā vannas istabas telpā. Tādējādi precīzāk būs iespējams noteikt, cik daudz un kāda veida vannas istabas mēbeles Jums nepieciešamas.
  • Kādā interjera stilā Jūs vēlētos iekārtot vannas istabu? - Ja zināsiet vismaz aptuveno stilu, kādā vēlaties iekārtot vannas istabu, Jums būs daudz vieglāk izvēlēties vannas istabas mēbeles un aksesuārus.

Vannas istabas skapīši būs veiksmīga izvēle jebkurai vannas istabai, it īpaši, ja vēlāties vannas istabu ērti un vienkārši izveidot vienotā interjera stilā.
   Nosūti mums ziņu