Viesistaba

Mīkstās mēbeles

Mīkstās mēbeles ir  svarīga sastāvdaļa ikvienā mājoklī. Tās noder ne tikai praktiskiem mērķiem, bet arī visas kopā un katra atsevišķi veido telpas interjeru. Liela daļa mīksto mēbeļu tiek novietotas tieši viesistabā. Vispopulārākās viestabas mīkstās mēbeles ir dažāda veida  dīvāni, atpūtas krēsli un pufi.

 

Kādu dīvānu izvēlēties?
Pirms dīvāna iegādes jāizvērtē, kāda tipa dīvāns ir nepieciešams, kā arī, kāds dīvāna izmērs būtu vispiemērotākais konkrētajai mājokļa telpai. Plašām viesistabām ērts variants būs stūra dīvāns, tomēr, ja telpas izmērs tam nav piemērots, tad klasiskais vai klik – klak tipa dīvāns būs tieši laikā.  

  • Stūra dīvāns

Stūra dīvāni ir lieliski piemēroti ciemiņu uzņemšanai, kā arī ģimenes kopā sanākšanai. Tie rada mājīgumu un vēlmi atslābināties. Stūra dīvāni pieejami visdāžādākajās krāsās, izmēros un modeļos. Pirms stūra dīvānu iegādes, jāpievērš uzmanība tā izmēram.

 

  • Dīvāni

Ja viesistabas telpai stūra dīvāns izrādās pa lielu, lielisks variants būs klasiskā stila dīvāns. Dīvāni bieži vien kalpo kā galvenais interjera elements. Nelielai telpai iespējams iegādāties maza izmēra dīvānus, kurus nepieciešamas gadījumā izvilkt lielākus un piemērot gulēšanai.

.

  • Klik – Klak dīvani

Ērti, praktiski un pats galvenais – kompakti.  Klik – Klak dīvāni būs lielisks risinājums nelielām telpām, kurās nepieciešams novietot dīvānu un gultu. Šo dīvānu pamatā ir nesarežģīts  mehānisms, kas darbojas uz klikšķu funkciju. Tādā veidā ar pāris klikšķiem iespējams dīvānu pārveidot par gultu, gultu par zvilni un  otrādāk. Šādi arī Klik- klak mehānisma dīvāni tikuši pie sava nosaukuma.

 

Atpūtas krēsls kā interjera elements

Atpūtas krēsli bieži vien atstāj iespaidu mājokļa interjerā, tāpēc, pirms to iegādes, jāizlemj vēlamā krēsla krāsa, materiāls un dizains. Pareizi izvēlēti atpūtas krēsli spēs veiksmīgi atdzīvināt interjeru un neatstās vienaldzīgu nevienu ciemiņu. Atpūtas krēsli spēj pilnībā pārvērst mājokļa telpu. Piemēram, ar diviem klubkrēsliem iespējams iekārtot mājīgu istabas stūrīti, papildinot to ar nelielu žurnālgaldiņu un nelieliem interjera priekšmetiem – vāzi, krūzītēm, svečturi un citiem. Arī situācijā, kad vēlaties iegādāties divus dīvānus, bet istabas platums to neatļauj, atpūtas krēsli būs lielisks risinājums. Tie radīs papildus sēdvietas, bet neaizņems tik daudz vietas kā otrs dīvāns.

 

Viesistabas aktualitāte – pufi

 

Pufi un sēžammaisi aizvien vairāk papildina mājokļa interjeru. Pufu lielākā priekšrocība ir prakstiskums, tie aizņems mazāk vietas kā krēsli vai dīvāni, taču reizēm pufi mēdz būt ērtāki par tiem. Ja vēl salīdzinoši nesen pufi un sēžammaisi aprobežojās tikai ar pāris krāsu toņiem, izmēriem un dizainu, tad pēdējo gadu laikā mēbeļu ražotāji ir parūpējušies par to, lai, iegādājoties pufu, to izvēle būtu pietiekami plaša un krāsaina.

Salidzini KurPirkt