Priekšnams

Priekšnama iekārtas

Priekšnama mēbeles rada lielu pirmo iespaidu. Kad viesi nāk uz jūsu mājās, priekšnams parasti ir pirmā telpa, ko redz no jūsu mājokļa. Priekšnama iekārtas palīdzēs jums personalizēt jūsu ieejas zonu ērti, lai jūsu viesi justos gaidīti. Lai gan mēs šķērsojam priekšnamu vairākas reizes dienā, tas pieskaitāms vairāk pie tām telpām, kurās neuzturamies ilgstoši. Priekšnama iekārtām ir jābūt kompaktām un mēbelēm- ērti lietojamām savā starpā.


Kā izvēlēties pareizo priekšnama iekārtu?


Primāri ir jāizvērtēt telpas ietilpību un novietojumu attiecībā pret citām telpām. Ja priekšnams ir neliels un iekārtu var izvietot tikai pie vienas sienas, tad rūpīgi jāizpēta piedāvājums kompaktiem mēbeļu komplektiem. Jāizvērtē, bez kurām mēbelēm nevar iztikt un arī vai tās var funkcionāli savienot ar citiem priekšmetiem. Iekārtas novietojums telpā arī spēlē lielu lomu, jo var gadīties, ka durvis vai logs traucēs atvērt kāda skapja durvis vai citādi funkcionāli traucēs pilnībā izmantot mēbeli.

Ja priekšnams ir plašs un ir vēlme to pilnībā izmantot, tad mūsu mājaslapā „ID Mēbeles”  atradīsies daudzveidīgu priekšnama iekārtu sortimentu, kuru izpētot, katrs interesents varēs atrast sev vispiemērotāko komplektu.

Mēbeļu krāsa un stils jāpiemēro atbilstoši pārējam mājokļa interjeram. Pie mums atrodamas gan klasiska stila mēbeles ar koka raksturu un dekoratīvām detaļām, gan arī mūsdienīgas minimālismā ieturētas  baltas iekārtas.


Mūsu mājaslapā “ID Mēbeles” atrodami daudzi mēbeļu elementi ar kuriem papildināt un pilnveidot savu priekšnamu: pakaramais, skapis, apavu plaukts, apavu sēdeklis, kumode, plaukti, lietussargu statīvs, spogulis. Aiz priekšnama iekārtas durvīm un kumodes atvilktnēs iespējams novietot dažādus ikdienas priekšmetus, kurus nevēlaties izradīt. Kā īpaši ekonomisks risinājums priekšnamam ir priekšnama iekārtas, kurās sakombinēti dažādi priekšnama iekārtu elementi. Priekšnama iekārtā jau ietilpst- apavu skapis, drēbju skapis, drēbju panelis un spogulis. Interneta veikalā „ID Mēbeles” pieejamie dažāda stila modeļi ir kvalitatīvi izstrādājumi ar lieliskām īpašībām un neskaitāmiem pielāgojumiem, kā arī draudzīgu un pieejamu cenu.

Lai vieglāk atrastu savu īsto komplektāciju pēc krāsas, cenas vai izmēra, iesakām izmantot filtrus, kuri tiek piedāvāti, kad esat izvēlējies konkrēto priekšnama iekārtas komplektu.

   Nosūti mums ziņu