Guļamistaba

Gultas

Gulta ir svarīgākā guļamistabas mēbele, tā ir vieta, kur atjaunojam enerģiju guļot, lasot, skatoties filmu vai atpūšoties. Gultas gandrīz vienmēr ir galvenais guļamistabas interjera elements, tāpēc tās jāizvēlas īpaši pārdomāti. Mums ir svarīgs Jūsu komforts un miegs, kā arī iedvesmojošs interjers, tāpēc, sekojot līdzi mēbeļu industrijas aktualitātēm, regulāri papildinām piedāvāto gultu klāstu ar jauniem modeļiem.

Kā izvēlēties pareiza izmēra gultu?

Pirms gultas iegādes, jābūt skaidram,  kādu gultu vēlaties – vienguļamu gultu vai divguļamu gultu. Divguļamās gultas, protams, paredzētas diviem cilvēkiem, bet, ja guļamistabas izmērs atļauj, tas neizslēdz iespēju to iegādāties arī tad, ja vēlaties lielu gultu sev vienam. Ja plānojat iegādāties vienguļamo gultu, jāpievērš uzmanība tās izmēriem. Kā visprecīzāk noteikt sev vispiemērotāku gultas izmēru? Gultas garumam obligāti jāsasniedz Jūsu auguma  garums, kā arī vēl jāpieskaita klāt 20 centimetri. Gandrīz vairumam cilvēku vispiemērotākās ir 200 centimetru garas gultas. Gultas platumam ir jābūt vismaz 80 centimetriem uz vienu cilvēku. Populārs vienguļamās gultas izmērs ir 200 cm x 100 cm. Šāda izmēra gulta būs ērta un pietiekami plata.

No kā izgatavota kvalitatīva gulta?

Arī gultas materiāls nav mazsvarīgs, tas ietekmē gultas kvalitāti un guļamistabas interjeru.  Mūsu interneta veikalā iespējams iegādāties gultas, kas izgatavotas no dažādiem materiāliem.

  • Koks – Izvēloties gultu, kas izgatavota no koka, Jūs mājoklī ienesiet daļiņu no dabas. Dabīgie materiāli ir elpojoši, ilgāk uzglabā siltumu, kā arī veiksmīgi regulē mitruma līmeni guļamistabā. Koka gultas ir mājīgas un rada papildus relaksāciju.
  • Metāls – Pēdējā laikā aizvien lielāku popularitāti gūst metāla gultas ar gultas rāmi, kas izveidots romantiskā stilā. Metāla gultas pieejamas ne tikai melnas, bet arī baltas vai krēmkrāsas un ar dažādiem koka elementem vai bez tiem. Šīs gultas būs īpaši viegli kopjamas.
  • Mākslīgā āda – Gultas rāmji, kas izveidoti no mākslīgās ādas, būs īpaši eleganti. Mūsu interneta veikalā šāda veida gultas iespējams iegādāties dažādos dizainos, bet ikviena no tām izgatavota no kvalitatīvas mākslīgās ādas. Tieši tāpēc mākslīgās ādas gultas kalpos ilgi un to elegantais dizains nekad nenovecos.
  • Audums – Kvalitatīvs audums sniegs maksimālu komfortu, kā arī uzburs vēl mājīgāku guļamistabas interjeru. Šādas gultas pieejamas visdažādākajos krāsu toņos un dizainu veidos.

„ID mēbeles” piedāvātajā gultu klāstā ir iespējams iegādāties mēbeles no dažādiem materiāliem. Katrs no šiem materiāliem veidos atšķirīgu Jūsu guļamistabas tēlu. Ja nepieciešama konsultācija vai ieteikumi par pareizu gultas izvēli, sazinieties ar mums, un mūsu speciālisti palīdzēs izvēlēties īsto gultu tieši Jūsu gaumei un vēlmem.

 

 

Salidzini KurPirkt