Guļamistaba

Gultas

Gulta ir nozīmīgākā guļamistabas mēbele, tā ir vieta, kur atjaunojam enerģiju guļot, lasot, skatoties filmu vai atpūšoties. Gultas ir galvenais guļamistabas interjera elements, tāpēc tās jāizvēlas īpaši pārdomāti. Mums ir svarīgs Jūsu komforts un miegs, kā arī iedvesmojošs interjers, tāpēc, sekojot līdzi mēbeļu industrijas aktualitātēm, regulāri papildinām piedāvāto klāstu ar jauniem modeļiem.

 

Kā izvēlēties pareizo izmēro?

 

Pirms iegādes, jābūt skaidram,  kādu to vēlaties – vienguļamu vai divguļamu guļvietu. Divguļamās gultas, protams, paredzētas diviem cilvēkiem, bet, ja guļamistabas izmērs atļauj, tas neizslēdz iespēju to iegādāties arī tad, ja vēlaties lielu guļvietu sev vienam. Ja plānojat iegādāties vienguļamo, jāpievērš uzmanība tās izmēriem. Kā visprecīzāk noteikt sev vispiemērotāku izmēru? Gultas garumam obligāti jāsasniedz Jūsu auguma  garums, kā arī vēl jāpieskaita klāt 20 cm. Gandrīz vairumam cilvēku vispiemērotākās ir 200 cm garas mēbeles. Tās platumam ir jābūt vismaz 80 cm uz vienu cilvēku. Populārs vienguļamās gultas izmērs ir 200 cm x 100 cm. Šāds izmērs būs ērts un pietiekami plats.

 

No kā izgatavota kvalitatīva gulta?

 

Arī guļvietas materiāls nav mazsvarīgs, tas ietekmē kvalitāti un guļamistabas interjeru. Mūsu interneta veikalā iespējams iegādāties gultas, kas izgatavotas no dažādiem materiāliem:

  • Koks

Izvēloties mēbeli, kas izgatavota no koka, Jūs mājoklī ienesiet daļiņu no dabas. Dabīgie materiāli ir elpojoši, ilgāk uzglabā siltumu, kā arī veiksmīgi regulē mitruma līmeni guļamistabā. Koka gultas ir mājīgas un rada papildus relaksāciju.

  • Metāls

Pēdējā laikā aizvien lielāku popularitāti gūst metāla gultas ar rāmi, kas izveidots romantiskā stilā. Tās pieejamas ne tikai melnas, bet arī baltas vai krēmkrāsas un ar dažādiem koka elementem vai bez tiem. Šīs būs īpaši viegli kopjamas.

  • Mākslīgā āda

Gultas rāmji, kas izveidoti no mākslīgās ādas, būs īpaši eleganti. Mūsu interneta veikalā šāda veida mēbeles iespējams iegādāties dažādos dizainos, bet ikviena no tām izgatavota no kvalitatīvas mākslīgās ādas. Tieši tāpēc mākslīgās ādas gultas kalpos ilgi un to elegantais dizains nekad nenovecos.

  • Audums

Kvalitatīvs audums sniegs maksimālu komfortu, kā arī uzburs vēl mājīgāku guļamistabas interjeru. Šādas gultas pieejamas daudzveidīgos krāsu toņos un dizainu veidos.

„ID mēbeles” piedāvātajā klāstā ir iespējams iegādāties mēbeles no dažādiem materiāliem. Katrs no šiem materiāliem veidos atšķirīgu Jūsu guļamistabas tēlu. Ja nepieciešama konsultācija vai ieteikumi par pareizo izvēli, sazinieties ar mums, un mūsu speciālisti palīdzēs izvēlēties īsto gultu tieši Jūsu gaumei un vēlmem.

   Nosūti mums ziņu