Priekšnams

Komplekti

Pēc krāsu toņa
  • Pelēks
  • Melns
  • Brūns
  • Krēms
  • Balts
  • Bēšs
Pēc cenas
Materiāls
Stikls
LKSP
Ādas imitācija
Metāls
MDF
Tips
Izvelkams
Stils
Modernais
Klasiskais
Skandināvu
Pēc platuma
cm
cm
Pēc augstuma
cm
cm
Pēc dziļuma
cm
cm
Kārtot:
Jaunākās vispirms
Pēc cenas augoši
Pēc cenas dilstoši
Jaunākās vispirms
Populārākās vispirms
Pēc piegādes termiņa

Priekšnams ir mājokļa telpa, kuru gan Jūs, gan Jūsu viesi ierauga pirmo un pēdējo. Tieši tāpēc priekšnamam ir jābūt mājīgam un patīkamam, jo tiešī šī telpa radīs pirmo iespaidu par Jūsu mājokli. Saviem klientiem mēs piedāvājam iekārtot priekšnamu, izvēloties gan gatavus priekšnama mēbeļu komplektus, gan priekšnama iekārtas, kurās vajadzīgos skapīšus varēsiet izvēlēties pats.  Izvēlieties sev piemērotāko priekšnama komplektu vai priekšnama iekārtu un sagaidiet savus viesus ar īpašu mājīgumu un eleganci!

Kāpēc izvēlēties priekšnama komplektus?

Priekšnama komplekti sastāv no dažādām un  savstarpēji saskaņotām priekšnama mēbelēm. Izvēloties kādu no priekšnama komplektiem, Jūsu priekšnama telpā tiek ieviests kāds konkrēts un vienots interjera stils.
Priekšnama komplekti ir veidoti tā, lai tie būtu kompakti, neaizņemtu lielu telpas daļu, bet tajā pat laikā tajos būtu iespējams novietot visu nepieciešamo - virsdrēbes, apavus, lietussargus un citas lietas. Laiki, kad priekšnams varēja sastāvēt no atšķirīga stila skapīšiem, ir pagājuši. Mūsdienās daudz aktuālāk ir veidot vienotu priekšnamu, tādējādi radod papildus mieru un mājīguma sajūtu.

No kādām mēbelēm sastāv priekšnama komplekti?

Priekšnama komplekti, galvenokārt, ir nepieciešami, lai uz tiem būtu ērti pakārt virsdrēbes, kā arī būtu iespējams paslēpt dažāda veida apģērbus un apavus, tāpēc priekšnama komplekti  sastāv no dažādiem slēgtiem skapīšiem. Pateicoties dažāda lieluma skapīšiem, tajos ne tikai ir iespējams novietot visas nepieciešamās lietas, bet arī izveidot sev piemērotu priekšnama interjeru, jo priekšnama komplektus iespējams iegādāties dažādās krāsās un dizainos.

Priekšnama komplekti visbiežāk sevī iekļauj arī spoguļus, kuru rāmis veidots saskanīgs ar pārējo priekšnama skapīšu inerjeru.

 

Mūsu interneta veikala piedāvāto priekšnamu komplektu klāstā iespējams iegādāties tos dažādās krāsās, materiālos un dizainu veidos. Izvēlies īsto priekšnama komplektu un izveido savu īpašo priekšnama interjeru!

 

 

 

   Nosūti mums ziņu