Birojs

Biroja krēsli

Biroja krēsls ir tipat svarīga mēbele kā biroja galds. Biroja krēslam ir jābūt īpaši ērtam, jo uz tā Jums būs jāpavada daudz laika. Biroja krēslam ir jābūt piemērotam garām darba stundām - tas nedrīkst Jums izraisīt sāpes vai spriedzi sprandā, mugurā un citās ķermeņa daļās. Iegādājoties biroja krēslu, svarīgs faktors ir arī tā dizains un krāsa, jo biroja krēswls vart būt kā neitrāla telpas mēbele, tā arī košs interjera akcents.


Biroja krēsla funkcijas


Ja agrāk biroja krēsli aprobežojās vien ar pāris modeļiem un vienu funkciju, tad gadiem ejot tas ir būtiski mainījies. Mūsdienās biroja krēslu var izvēlēties un iegādāties speciāli Jūsu vajadzībām. Biroja krēsli pieejami ar roku balstiem vai bez, ar augstāku vai zemāku atzveltni, ar polsteriem vai bez, ar regulējamu augstumu vai pieregulētu tikai vienā augstumā, grozāmu 360 grādos vai nē....izvēle ir Jūsu rokās!

Biroja krēsli viebiežāk tiek izgatavoti no auduma vai mākslīgās ādas. Tie pieejami visdažādākajos krāsu toņos.


Kas jāievēro, iegādājoties biroja krēslu?


Lai iegādātais biroja krēsls būtu Jums vispiemērotākais, pirms tā iegādes ir jāievēro vairāki obligāti nosacījumi. Pats galvenais, lai krēsls Jums būtu ērts, tāpēc izvērtējiet šādus faktorus :


  • vai es vēlos biroja krēslu ar zemāku vai augstāku krēsla atzvetlni;
  • vai atzveltnei jābūt nekustīgai vai elastīgai;
  • vai manam biroja krēslam ir nepieciešami roku balsti;
  • vai man būs nepieciešams biroja krēslu regulēt dažādos augstumos;
  • vai man nepieciešams biroja krēsls, kuru iespējams grozīt 360 grādos;
  • vai manā telpas intrjerā vairāk iederētos auduma vai mākslīgās ādas krēsls
  • vai man pasām ērtāks būtu auduma vai mākslīgās ādas krēsls
  • cik augstam jābūt manam  biroja krēslam, lai tas būtu ērts sēdēšanai

Biroja krēsli visbiežāk tiek izvēlēti neitrālos krāsu toņos, taču reizēm ir vēlēšanās biroja telpu papildināt ar ko košāku. Interneta veikalā “ID Mēbeles” birija krēslus iespējams iegādāties kā piezemētos un neitrālos krāsu toņos - bēšā, brūnā, krēmīgā, baltā, tā arī košos un - oranžā, sarkanā, zilā, zaļā, violetā un daudz citos. Ja nevēlaties, lai biroja krēsls viscaur būtu košs, iespējams iegādāties modeļus, luros košās krāsas apvienotas ar melnu, baltu vai citu krāsu toni.


Mūsu interneta veikalā iegādātie biroja krēsli būs kvalitatīvi, ērti un funkcionējoši. Pirms biroja krēslu iegādes, apsver visus augstāk minētos faktorus un izvēlies sev vispiemērotāko biroja krēslu!

   Nosūti mums ziņu