Viesistaba

Sekcijas

Pēc cenas
Pēc platuma
cm
cm
Pēc krāsu toņa
 • Pelēks
 • Melns
 • Bordo
 • Brūns
 • Krēms
 • Violets
 • Balts
 • Bēšs

Gandrīz katra  mājokļa ievērojamākā un iespaidīgākā mēbele ir sekcija. Sekcija sevī iekļauj dažāda veida mēbeles, tāpēc tā ir kompakta, parocīga un eleganta. No viesistabas mēbelēm, tieši sekcija ieņem vispopulārākās mēbeles lomu,  jo to  iespējāms ērti un vienkārši savienot ar citām nepieciešamajām viesistabas lietām - TV, radio, dažādām grāmatām u.c.


Sekcija ir universāla un noderīga mēbelē ikvienā viesistabā!


Sekcija ir viena no senākajām mēbelēm - tā ir viena no svarīgākajām mēbelēm jau gadu no gadiem. Laikiem attīstoties, sekcijas ir padarītas daudz modernākas un daudzveidīgākas - tās pieejamas daudz un dažādos krāsu toņos, dizainu veidos, kā arī, pēdējā laikā aizvien pieprasītākas paliek sekcijas ar ierīkotu apgaismojumu. Apgaismojums palīdz labāk saskatīt vajadzīgos priekšmetus, kā arī papildus viesistabā ievieš īpaši patīkamu gaisotni. Sekcija ir mēbele, kurā iespējams ērti uzglabāt visas nepieciešamās lietas. Reizēm varat paslēpt priekšmetus no citu acīm, vai arī tieši otrādi - izvēloties sekciju ar stikla durtiņām, Jums iespējams gaumīgi to iekārtot.Kādas mēbeles iekļautas sekcijā?

Sekcija sastāv no daudz un dažādām mēbelēm, taču to daudzums un dažādība visbiežāk mēdz atšķirties. Gandrīz visās sekcijās ir iekļutas šādas mēbeles :


 • TV skapītis, lai uz tā ērti varētu novietot TV un citas nepieciešamās lietas
 • Augstie sienas skapji, kuros iespējams kompakti novietot daudz dāžadu lietu - glāzes, šķīvjus, grāmatas u.c. Sienas skapji nereti mēdz būt ar stikla durtiņām, tāpēc tajos ir iespējas novietot arī glītus fotorāmīšus ar ģimene fotogrāfijām vai citus interjera elementus, kurus Jūs ne tikai vēlētos atrādīt ciemiņiem, bet arī pats ikdienā priecēt acis
 • Sekcija nevar iztik arī bez dažāda izmēra plauktiem - uz tiem varēsiet novietot nelielus priekšmetus - fotogrāmīšus, sveces, suvenīrus u.c.
 • Vitrīnas, kurās varēsiet glīti uzglabāt visu, ko vēlaties ikdienā redzēt
 • Reizēm sekcija pieejama ar rakstāmgaldu - pie tā ērti varēsiet strādāt, kā arī pārējās mēbeles visas vienmēr būs “pa rokai”


Lai sekciju padarītu vēl gaumīgāku, uz tās plauktiem var izvietot dažādas lampiņu virtenes, kā arī tās interjera stilam peskaņot un uz sienas izvietot dāzādas neliela izmēra glezniņas!


Sekcijas pieejamas dažādos interjera stilos!


Iegādājoties sekciju mūsu interneta veikalā, tās iespējams iegādāties daudz un dāžados interjera stilos. Ja vēlaties viesistabu iekārtot  klasiskā stilā, Jūsu izvēlei pieejamas dažādas sekcijas, kas izveidotas daudzveidīgos koka krāsas toņos - no gaiša ozola līdz pat tumšai vengei.

Tomēr, ja vēlaties viesistabu iekārror uz modernas un mūsdienīgas nots, sekcijas ieteicams izvēlēties lakotas - eleganti melnas, baltas vai melnbaltas. Lai sekciju padarītu vēl modernāku, to iespējams iegādāties ar īpašu apgaismojumu.


Sekcija ir mēbele, kas savu funkciju pildīs gadiem, nereti tā ir mēbele, kas tiek nodota no paaudzes paaudzē. Tieši tāpēc, iegādājoties sekciju, ir svarīgi zināt, kādu efektu no tās vēlaties un no cik daudz mēbelēm tai jāsastāv. Iegādājoties sekciju interneta veikalā “ID Mēbeles”, to iespējams iegādāties dažādos izmēros un interjera stilos.
Salidzini KurPirkt