Viesistaba

Sekcijas

Pēc krāsu toņa
 • Pelēks
 • Melns
 • Brūns
 • Krēms
 • Balts
 • Bēšs
Pēc cenas
Materiāls
LKSP
MDF
Stils
Modernais
Klasiskais
Pēc platuma
cm
cm
Pēc augstuma
cm
cm
Pēc dziļuma
cm
cm
Kārtot:
Jaunākās vispirms
Pēc cenas augoši
Pēc cenas dilstoši
Jaunākās vispirms
Populārākās vispirms
Pēc piegādes termiņa

Gandrīz katra  mājokļa nozīmīgākā mēbele ir viesistabas sekcija. Tā  sevī ietver dažāda veida mēbeles, tāpēc tā ir kompakta, parocīga un praktiska. No viesistabas mēbelēm, tieši sekcija ieņem pēc popularitātes pirmo vietu ,  jo tajā iespējāms ērti un vienkārši izvietot un glabāt ierastos viesistabas priekšmetus un tehniku - TV, mājas kinozāli, audio tehniku un , grāmatu un mūzikas kolekcijas.

 


Pēdējos gadsimtos sekcija kā neatņemama viesistabas sastāvdaļa, ir stabili iekļāvusies mūsu mājokļos. Laika gaitā, viesistabas sekcijas ir kļuvušas  daudz modernākas un funkcionālākas.- Tās pieejamas dažādos krāsu toņos, dizainu veidos un izmēros, kā arī pēdējā laikā aizvien pieprasītākas paliek sekcijas ar ierīkotu apgaismojumu. Apgaismojums palīdz labāk saskatīt vajadzīgos priekšmetus, papildus  ieviešot viesistabā īpaši patīkamu gaisotni. Sekcija ir mēbele, kurā iespējams ērti uzglabāt visas nepieciešamās lietas. Reizēm varat paslēpt priekšmetus no citu acīm, vai arī tieši otrādi - izvēloties sekciju ar stikla durtiņām, Jums iespējams gaumīgi to iekārtot.


 

Viesistabas sekcija sastāv no dažādām mēbelēm, taču to skaits un tips visbiežāk mēdz atšķirties atkarībā no pircēja vēlmēm. Vairums  sekcijās ir iekļautas šādas mēbeles:


 • TV skapītis, lai uz tā ērti varētu novietot TV un tam nepieciešamo video un audio sistēmas;
 • Augstie sienas skapji, kuros iespējams kompakti glabāt  sadzīves priekšmetus - glāzes, šķīvjus, grāmatas u.c. Sienas skapji nereti mēdz būt ar stikla durtiņām, tāpēc tajos ir iespējas novietot arī glītus fotorāmīšus ar ģimene fotogrāfijām vai citus interjera elementus, kurus Jūs ne tikai vēlētos atrādīt ciemiņiem, bet arī pats varat ikdienā priecēt acis;
 • Sekcija nevar iztik arī bez dažāda izmēra plauktiem - tajos  varēsiet novietot nelielus priekšmetus - dekoratīvās sveces, DVD un CD disku kolekcijas, ceļojumu suvenīrus un citus sev svarīgus priekšmetus;
 • Vitrīnas, kurās varēsiet glīti izkārtot ģimenes servīzi un skaistākos traukus;
 • Kumode kā mēbele ļauj Jums variēt ar moduļu sekcijas izkārtojumu telpā un laika gaitā to mainīt pēc saviem ieskatiem;

Reizēm sekcija pieejama ar rakstāmgaldu, kas būs aktuāli, ja ģimenē ir skolēns vai pieaugušais, kuram nepieciešams datorgalds.


Izvēloties  sekciju mūsu interneta veikalā, tās iespējams iegādāties dažādos interjera stilos. Ja vēlaties viesistabu iekārtot  klasiskā stilā, Jūsu izvēlei pieejamas dažādas sekcijas, kas izveidotas niansētos dabiska koka krāsas toņos - no gaiša ozolkoka līdz pat tumši brūnam kastanim.

Tomēr, ja vēlaties viesistabu iekārtot uz modernas un mūsdienīgas nots, sekcijas ieteicams izvēlēties lakotas - eleganti melnas, baltas vai melnbaltas. Lai sekciju padarītu vēl modernāku, to iespējams iegādāties ar īpašu apgaismojumu.


Sekcija ir mēbele, kas savu funkciju pildīs gadiem, nereti tā ir mēbele, kas tiek nodota no paaudzes paaudzē. Tieši tāpēc, iegādājoties sekciju, ir svarīgi zināt, kādu efektu no tās vēlaties sagaidīt un no cik daudz mēbelēm tai jāsastāv. Iegādājoties sekciju interneta veikalā “ID Mēbeles”, to iespējams iegādāties dažādos izmēros un interjera stilos.

   Nosūti mums ziņu