Guļamistaba

Matrači

Iegādājoties gultu, matracis ir primārā sastāvdaļa. Matrača izvēle ir īpaši svarīga, jo tas ietekmē ne tikai miega kvalitāti, bet kopējo pašsajūtu un veselību kopumā.

 

Kāds ir kvalitatīvs matracis?

 

Miegā cilvēks pavada trešo daļu  no savas dzīves, tāpēc ir svarīgi, lai miegs būtu baudāms un Jūs justos komfortabli un pienācīgi izgulējies. Tieši no izvēlētā pēļa atkarīga Jūsu miega kvalitāte. Tā ir prece, kuru izvēloties, jāpievērš uzmanība atsperēm, pārklājumam un biezumam. Ilgtermiņā lietojot sev nepiemērotu matraci, pastāv risks saskarties ar garastāvokļa svārstībām, novājinātu imunsistēmu, enerģijas trūkumu un pat ātrāku novecošanu. Katram indivīdam guļot vienam vai ar partneri - jāizsecina, kāds matracis būs vispiemērotākais tieši viņiem, jo ķermeņa svars, uzbūve un veselības stāvoklis ir arī vērā ņemami faktori. Kvalitatīvam matracim ir jābūt ne tikai ērtam, bet arī gaisa caurlaidīgam un ar dabīgu termoregulāciju. Jāpievērš arī uzmanība vai ir labi nostrādātas šuves, iestrādāti rokturi, no kādiem materiāliem veidots pats matracis un tā pārvalks. Tie ir pieejami divos izpildījumos: abpusējie, kas piemēroti gultām ar atsperlīstēm un matrači ar iestrādātu koka rāmi, kas paredzēti gultām ar paceļamo mehānismu.

 

Kā tīrīt matraci?

Nereti gultas matrači sasmērējas, uz tiem mēdz izlīt dzērieni vai palikt ēdienu traipi. Lai no tiem atbrīvotos, jāizmanto auksts ūdens un veļas ziepes, taču der atcerēties, ka to nav ieteicams daudz mitrināt. Karsts ūdens materiālam nāks tikai par sliktu, jo tādējādi traips var vēl vairāk izplesties un iesūkties matracī. Kā arī, tas ir jātīra maigi un nav ieteicams izmantot ķīmiskos mazgāšanas līdzekļus, jo ar tiem tiks apdraudētas matrača šķiedras.

 

Mūsu interneta veikalā matrači ir pasūtāmi dažādos izmēros – 80 cm x 200 cm, 90 cm x 200 cm, 100 cm x 200 cm, 120 cm x 200 cm, 140 cm x 200 cm, 160 cm x 200 cm, 180 cm x 200 cm un 200 cm x 200 cm. Ja izvēloties matraci, rodas jautājumi par to izvēli, sazinoties ar mums, sniegsim konsultāciju, kas palīdzēs pieņemt lēmumu un izdarīt pareizo izvēli matraču iegādē.   Nosūti mums ziņu