Virtuve / Ēdamistaba

Virtuves komplekti

Pēc cenas
Pēc platuma
cm
cm
Pēc krāsu toņa
  • Pelēks
  • Bordo
  • Brūns
  • Balts
  • Bēšs

Iegādājoties virtuvi,  iespējams izvēlēties jau gatavu virtuves komplektu, kā arī virtuves skapīšus, kuru lielumus, daudzumu un dizainu varat noteikt Jūs pats.

Kāpēc izvēlēties virtuves komplektus?

Virtuves komplektus visbiežāk mēdz izvēlēties darba telpām vai brīvdienu mājām. Virtuves komplektā vienmēr iekļauti augšējie un apakšējie skapīši, kā arī darba virsma. Visi virtuves komplektā iekļautie skapīši būs funkcionāli un praktiski, tajā vienmēr būs skapītis izlietnei, plītij un tvaiku nosūcējam. Ja nepieciešams, virtuves komplektus iespējams ērti papildināt ar atsevišķiem skapīšiem tādā pašā krāsā un stilā. Mūsu interneta veikala piedāvājumā iespējams atrast virtuves komplektus dažādos stilos – fasādes var būt izgatavotas no lamināta vai MDF plātnes, tās var būt strukturētas, gludas, matētas vai lakoti spīdīgas.

Kāda stila virtuvi izvēlēties?

Ar virtuves mēbelēm iespējams izveidot īpašu stilu un virtuves tēlu. Tieši tāpēc, pirms virtuves komplekta un virtuves mebeļu iegādes, jābūt skaidram,  kādā stilā plānojat  iekārtot virtuvi. Ja virtuvē vēlaties ieviest dabīgu vai lauku stilu, ieteicams izvēlēties virtuves ar koka tekstūru. Mūsu interneta veikala klāstā tās pieejamas gan ar nelielām, dabīgām rieviņām, gan pilnībā gludas. Modernu virtuvi teicami palīdzēs ieviest MDF virtuves komplekti, kas pieejami dažādos krāsu toņos. Taču, ja vēlaties pieturēties pie klasikas, to nodrošinās lamināta virtuves gaumīgi neitrālos krāsu toņos.

Katram virtuves komplektam klāt norādīts precīzs tā izmērs –  platums un dziļums. Tieši tāpēc, plānojot iegādāties virtuves komplektu, Jums būs viegli un ērti saprast, vai noskatītais virtuves komplekts iederēsies Jūsu virtuves izmēros.

Salidzini KurPirkt