Virtuve / Ēdamistaba

Virtuves skapīši

Ja vēlaties virtuvi iekārtot pēc saviem izmēriem un skapīšu skaitu, iespējams pasūtīt un iegādāties virtuves skapīšus. Atšķirībā no virtuves komplektiem, virtuves skapīšus iespējams pasūtīt tik daudz un dažādus, cik vien nepieciešams.

Kāpēc izvēlēties virtuves skapīšus?

Ja virtuves izmērs ir pārāk mazs, vai tieši otrādi – pārāk liels gatavam virtuves komplektam, savu fukciju lieliski pildīs virtuves skapīši. To priekšrocība ir tā, ka tos iespējams iegādāties un izvietot tik, cik vien nepieiešams. Nelielām virtuvēm nereti tiek izvēlēti vien divi augšējie un divi apakšējie virtuves skapīši, bet lielām virtuvēm būs iespējams izvēlēties skapīšus tik,  cik vien telpa atļauj. Virtuves skapīšiem pieejama liela krāsu un dizianu izvēle. Virtuves skapīšus iespējams iegādāties ar dažādām funkcijām, kas atvieglos Jūsu ikdienu, piemēram, skapīšiem iespējams pievienot kluso aizvēršanas sistēmu, tādējādi neļaujot virtuves skapīšu durvīm aizcirsties, bet gan klusām aizvērties.

Virtuves skapīšus iespējams kombinēt un pasūtīt atšķirīgos krāsu toņos. Tādējādi, lai iegūtu lielāku akcentu virtuves interjerā, iespējams virtuvi pasūtit divos toņos, piemēram, apakšējos virtuves skapīšus violetus, bet augšējos – baltus.

Virtuves skapīšu krāsu dažādībā reizēm grūti izlemt, kurus krāsu toņus izvēlēties un apvienot, tāpēc esam uzskaitījuši pāris krāsas, kuras, apvienojot ar citām krāsām, vienmēr radīsiet gaumīgu un elegantu virtuves interjeru.

  • Balts – Ar šo krāsu nebūs grūti sakombinēt virtuves skapīšus, jo baltais sader teju ar jebkuru citu krāsu toni – melnu, zaļu, sarkanu, violetu un daudzus citus. Baltais īpaši eleganti izskatīsies apvienojumā ar koka skapīšiem;
  • Violets – šī krāsa lieliski sadrēs ar balto un krēmkrāsu;
  • Melns – melnas krāsas virtuves skapīši būs īpaši eleganti un saderēs ar baltu, krēmkrāsu un koka virtuves skapīšiem;
  • Zaļš – šī krāsas virtuves skapīši virtuvē ieviesīs dabīgu noskaņu, tāpēc saderēs ar koka un baltās krāsas virtuves skapīšiem;
  • Sarkans – krāsa, kas pati par sevi spēj izcelties, taču, ja vēlaties to nedaudz mierīgāku, ieteicams apvienot ar baltās krāsas virtuves skapīšiem;
  • Pelēks – šis pateicīgais krāsu tonis spēs apvienoties teju ar jebkuru krāsu toni.

Ar virtuves skapīšiem iespējams izveidot visdažādākā veida un lieluma virtuves. Veicot virtuves skapīšu pasūtījumu, nepieciešams norādīt arī korpusa krāsu. Ja nepieciešama konsultācija, izvēloties virtuves skapīšus, sazinieties ar mums un mūsu speciālisti palīdzēs piemēklēt īstās virtuves mēbeles tieši Jūsu gaumei.

Salidzini KurPirkt