Klientu serviss

Kā iepirkties
Ērti, vienkārši un ātri!

1. Iepazīstieties ar mūsu piedāvātajām precēm.
2. Izvēlieties sev nepieciešamo preci.
3. Kad esat izlēmis - spiediet pogu "PIRKT".
4. Lapas augšā, labajā pusē apskatieties savu pirkuma grozu.
5. Ja izvēlēto preci vēlaties vairāk kā vienā eksemplārā spiediet "+" zīmi preču grozā pie norādītā preču skaita.
6. Nospiežot pogu "NOFORMĒT PASŪTĪJUMU", jums jāaizpilda visa prasītā informācija, lai varētu pabeigt pasūtījumu.
7. Uz norādīto e-pastu Jūs saņemsiet apstiprinājumu par pasūtījuma pieņemšanu, un tuvākajā laikā ar Jums sazināsies mūsu veikala pārstāvis, lai noprecizētu pasūtījuma detaļas.
8. Ja prece, ko vēlaties iegādāties, nav noliktavā, un tā ir speciāli jāpasūta, Jums būs jāveic garantijas iemaksa ne mazāka kā 10 % apmērā no preces vērtības(min.10.00 eiro).
9. Ja Jūsu izvēlētā prece nebūs pieejama, piedāvāsim Jums to aizvietot ar līdzvērtīgu vai informēsim par konkrētās preces pieejamību nākotnē.

Visas preču cenas ir norādītas ieskaitot Pievienotās vērtības nodokli - 21%. Preču piegādes izmaksas nav iekļautas cenā.
Norēķinu veidi
Interneta veikalā IDmēbeles.lv par saņemtajām precēm Jūs variet norēķināties, izmantojot šādus apmaksas veidus:

Pārskaitījums
Pēc pasūtījuma noformēšanas Jums pa e-pastu vai faksu tiek nosūtīts rēķins. Pēc rēķina apmaksas saņemšanas mūsu darbinieki piegādās Jūsu pasūtītās preces.

Skaidrā naudā preci saņemot
Izvēloties saņemšanu IDmēbeles.lv noliktavā norēķināties iespējams skaidrā naudā.

Līzingā
Lai pārbaudītu līzinga pieejamību pievienojiet preces grozam un noformējot pirkumu izvēlaties apmaksas veidu - Līzings. Būs nepieciešams aizpildīt pieteikuma formu līzinga piešķiršanai. Saņemot pieteikumu mūsu darbinieks noskaidros vai līzinga uzņēmums Jums piešķir līzingu un par to Jūs informēs pa norādīto kontakttālruni.
Līzinga termiņš sākot no 3 mēnešiem, - Jābūt vismaz 18 gadu vecam, - Līzings pieejams LR pilsoņiem.
Līzings
Pieteikties līzinga pakalpojumam var Latvijas Republikas pastāvīgie iedzīvotāji vecumā no 21 līdz 73 gadiem. Klients var būt Latvijas Republikas pilsonis/nepilsonis vai arī ārvalstu pilsonis, kuram ir izsniegta derīga uzturēšanās atļauja Latvijas Republikā.
Pēc pasūtījuma noformēšanas, ar klientu sazināsies IDmebeles.lv administrators, lai precizētu aizdevuma noformēšanas detaļas.

Līgums un saistītie dokumenti tiks nodoti klienta parakstam piegādes brīdī kopā ar pavadzīmi. Turklāt pasūtījuma piegādes brīdī, klientam, kas noformē aizdevumu, ir nepieciešams nodot derīgu savas pases kopiju vai identifikācijas kartes kopiju (atkarībā no tā ko klients norādījis aizpildot pieteikumu).
Piegādes info

IDmebeles.lv veikalā iegādātās preces tiek piegādātas klientiem visā Latvijas teritorijā.
Mēbeles tiek piegādātas nesamontētā veidā, iepakotas kartona kastēs vai plēvē. Dažas mēbeļu pozīcijas var būt arī samontētā veidā.
Veicot pasūtījumu, pircējam jāizvēlas preču piegādes veids, ir iespējami 3 varianti:

 • Piegāde līdz mājai, bez ienešanas;
 • Piegāde ar preču ienešanu dzīvoklī, mājā;
 • bez piegādes (klients pats preci paņem no IDmebeles.lv noliktavas Kuldīgā,Ganību 21).

Preču piegāde tiek veikta 08:00 - 16:00, par piegādes dienu iepriekš sazināmies.

Prece tiek izsniegta no noliktavas tikai pēc tam, kad par to ir veikts maksājums  100% apmērā.

Piegādes maksa:

Piegādes vietaPasūtījums līdz 700 EURPasūtījums virs 700 EUR
RĪGA līdz 7.00 EUR BEZ MAKSAS
JŪRMALA, RĪGAS rajons līdz 25 km rādiusā līdz 10.00 EUR BEZ MAKSAS
JELGAVA, TUKUMS, KULDĪGA, SALDUS, VENTSPILS, TALSI, DOBELE līdz 10.00 EUR BEZ MAKSAS
LIEPĀJA, SAULKRASTI, IECAVA, SIGULDA, OGRE, OLAINE, IKŠĶILE līdz 15.00 EUR BEZ MAKSAS
Pārējā Latvijas teritorija līdz 20.00 EUR BEZ MAKSAS
LIETUVA, IGAUNIJA no 20.00 EUR no 20.00 EUR


Piegādes cena tiek aprēķināta, ņemot vērā piegādes adresi, kā arī preces/ču apjomu un svaru.
Preces/ču piegādes cenu Jūs varat precizēt pa tālruni: 28774405 vai rakstot uz e-pastu - info@idmebeles.lv.

Mēbeļu piegāde dzīvoklī - sākot no 3 EUR par stāvu. Par mīksto mēbeļu piegādi dzīvoklī interesēties pirms pasūtījuma veikšanas.


Papildus informācija par piegādes termiņiem:

Ja pasūtītās preces nav IDmebeles.lv noliktavā, kompānija, pamatojoties uz konkrētu Klienta pasūtījumu, pasūta to ražotājiem. Pasūtītās preces tiek atkarībā no piegādātāja noliktavas atrašanās vietas un ražošanas ilguma. Preču aprakstā vienmēr tiek minēts ilgākais orientējošais piegādes laiks. Atsevišķos ārkārtas gadījumos, ja piegādes termiņš neatbilst informācijai, kas sniegta preces aprakstā, vai arī piegādes laikam, kas paziņots Klientam, IDmebeles.lv informē Klientu par izmaiņām piegādes termiņā pa kontakttālruņa numuru vai e-pasta adresi, ne vēlāk kā 3 darbdienu laikā pēc šīs informācijas saņemšanas.

Jebkurš klients tiek elektroniski pa e-pastu vai telefoniski informēts par piegādes termiņiem:

 • Piegādes termiņš - ja prece atrodas IDmebeles.lv noliktavā,tad ar katru klientu sazināmies personīgi un informējam par dienu un laiku,kad prece tiks piegādāta.
 • Piegādes termiņš – līdz 20 darba dienām: prece tiek piegādāta klientam 20 darba dienu laikā pēc pasūtījuma noformēšanas, ja prece nav IDmebeles.lv noliktavā un ir pieejama ražotāja noliktavā.
 • Piegādes termiņš, kas ir ilgāks par 20 darba dienām nepieciešams gadījumos, kad prece nav IDmebeles.lv noliktavā, kā arī ražotāja noliktavā. Liela ražotāja slodze, laikapstākļi, svētki, u.c. preces piegāde var aizkavēties. Tādos gadījumos IDmebeles.lv savlaicīgi brīdinās pircēju par iespējamo aizkavēšanos.

Prece var atšķirties no attēla redzamās, vai attēlā var būt daļas, kas neietilpst preces komplektācijā. Preču aprakstiem ir informatīva nozīme, parametros vai komplektācijās var būt ražotāju noteiktās izmaiņas vai modifikācijas.

Garantija
Garantija mēbelēm - 2 gadi, ja ražotājs nav noteicis garāku garantijas laiku.

Ja garantijas laikā ir radušās pretenzijas par kvalitāti, tās pārdevējs novērš, pie nosacījuma, ka ievēroti ekspluatācijas noteikumi un saglabāts pirkuma čeks.

Atverot iepakojumu, jāpārbauda detaļas. Ja konstatē defektu, izstrādājumu nedrīkst montēt, obligāti jāsaglabā iepakojums un jāziņo pārdevējam.

Attiecībā uz mēbelēm, kas ir piegādātas izjauktā veidā un tiek saliktas (vai ir mēģināts tās salikt), nav izmantojamas atteikuma tiesības, jo pēc mēbeļu salikšanas mēbeles pilnvērtīgi ir izmantojamas to iegādes mērķim, taču to atkārtota izjaukšana un/vai salikšana būtiski samazina mēbeļu kvalitāti, līdz ar to patērētājam atteikuma tiesību realizēšanas termiņā saliekot un/vai izjaucot šīs mēbeles nav iespējams nodrošināt Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 12.panta sestajā daļā noteikto preces kvalitāti.

IDmebeles.lv neuzņemas atbildību ja:
 • preces bojājumi radušies Klienta vainas dēļ;
 • preces defekti radušies tās izmantošanas neparedzētiem mērķiem rezultātā;
 • precei ir dabisks nodilums pie parastas izmantošanas;
 • ir bojājumi, kas radušies mēbeles nepareizi montējot, ja nav izmantoti firmas servisa pakalpojumi, mehāniski bojājumi, kā arī bojājumi, kas radušies pircējam pašam mēbeles transportējot

Gadījumā, ja pircējs atsakās no pasūtījuma, precei ir jāatbilst sekojošiem nosacījumiem:
 • bez bojājumiem;
 • saliktām oriģinālajā iepakojumā, kādā tās tika piegādātas iegādes brīdī;
 • uz iepakojuma jābūt visām oriģinālajām etiķetēm, drošības plēvēm un citiem marķējumiem
Iepriekš minēto nosacījumu neievērošanas gadījumā, pircējs zaudē tiesības saņemt garantijas pakalpojumus.
Ja precei tiek atklāti defekti, klientam jāgriežas Idmebeles ar prasību izvērtēt radušos situāciju,kurā jāmin
 • pasūtījuma numurs;
 • Klienta vārds un kontaktinformācija;
 • informācija par defektu (kur un kad tas ticis konstatēts vai radies) un, ja iespējams, fotogrāfijas, kurās ir skaidri redzams preces defekts;
 • Klients ir tiesīgs pieprasīt atpakaļ naudu tikai tajā gadījumā, ja preces/detaļas nomaiņa vai remonts nav iespējams vai nav izdevies
Noteikumi un nosacījumi
Interneta veikalā IDmebeles.lv apskatāmajām precēm un cenām ir informatīvs raksturs. Lai arī vairumā gadījumu attēlos redzamie produkti atbilst to izskatam dabā, tomēr vēlamies informēt, ka tie ir ražotāja veidotie fotoattēli un IDmebeles.lv nenes atbildību par krāsu, formas vai citu raksturlielumu neatbilstību.

Ja pēc preču ievešanas noliktavā klients nav sasniedzams (telefoniski, e-pastā vai pa pastu), tad prece tiek uzglabāta 3 mēnešus. Pēc šī perioda IDmebeles.lv patur tiesības rīkoties ar preci pēc vajadzības.

Jebkurus attēlus no www.idmebeles.lv interneta vietnes aizliegts publicēt bez administrācijas piekrišanas.

IDmebeles.lv sniegtās informācijas izmantošana nerada juridiskas saistības starp interneta veikala apmeklētājiem un tā veidotājiem. Preču cenas norādītas EUR ar iekļautu PVN 21%.

Ministru kabineta noteikumi Nr.255 "Par distances līgumu".
Atteikuma tiesības
20.05.2014. Latvijas Republikas Ministru kabineta Noteikumi Nr.255 "Noteikumi par distances līgumu" nosaka, ka klientam ir tiesības atkāpties no līguma 14 kalendāro dienu laikā un atgriezt interneta veikalā iegādāto preci atpakaļ pārdevējam.

Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 12.panta sestā daļa nosaka, ka "patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā". IDmebeles.lv patur tiesības pircējam atteikt izmantot atteikuma tiesības vai ieturēt kompensācijas maksu gadījumā, ja prece ir lietota un/vai bojāta, ja tā nav pilnā tās komplektācijā, kādā to piegādājis pārdevējs, ja tā nav oriģinālajā iepakojumā, vai tās iepakojums ir būtiski bojāts. Uzsākot iegādātā izstrādājuma lietošanu, pircējs apliecina, ka tas atbilst pasūtītajam un prece vairs nevar tikt atgriezta.

Lai vienotos par preces atgriešanu atpakaļ, lūdzam Jūs sazināties ar mums pa e-pastu info@idmebeles.lv un norādīt pasūtījuma apmaksas rēķina numuru un datumu.

Atsakoties no preces, nauda par notikušu piegādi netiek atmaksāta.

Prece pircējam jāatgriež pārdevēja noliktavā, Ganību 21,Kuldīgā.

IDmebeles ir tiesības neanulēt pasūtījumu un nepieņemt preci atpakaļ, ja tā ir tikusi izgatavota speciāli Klientam saskaņā ar īpašu pasūtījumu, kura atbilstība Klienta prasībām ir tikusi apstiprināta, veicot pasūtījumu vai arī vēlāk.

Par speciālu pasūtījuma tiek uzskatīts:
 • virtuves mēbeles pēc individuāla pasūtījuma;
 • ražotājam īpaši pasūtītas preces ar apdari, kas nav iekļautas interneta veikala Idmebeles.lv standarta piedāvājumā ( audumi, krāsas un cita, īpaša apdare pēc speciāla pasūtījuma);
 • pasūtījums, kurā ietilpst 10 vai vairāk gabalu viena artikula preču
   Nosūti mums ziņu