Jaunumi virtuvei

Jaunumi virtuvei
Atklāj jaunumus 2019. gada virtuves mēbeļu piedāvājumam, kas pie mums būs pieejams jau pavisam drīz.
Iepazīsti jau tagad . . .
  • Jaunas fasādes
  • Jaunas krāsas
  • Jauni moduļi
  • Jauni rokturi

Mums ir svarīgi, lai katram klientam ir iespēja iegādāties virtuves mēbeles, kas pilnībā atbilst viņa gaumei un vajadzībām. Tāpēc drīzumā mūsu piedāvāto virtuves skapīšu klāsts tiks papildināts ar vairākām jaunām virtuves mēbeļu līnijām.


Malmo
Šī virtuves iekārta mājoklim piešķirs siltumu, mājīgumu un dabiskumu. Koka elementi piestāvēs gan klasiskajam, gan modernajam interjera stilam. Virtuves fasādes ir augstākās klases produkts, kas ražots Itālijā, izmantojot jaunākās tehnoloģijas. Dažādie krāsu toņi ļaus ieviest īpašu interjeru jūsu mājoklī -  krāsu toni Pembroke rotā koka dekori un klasiskums, savukārt Ares krāsu tonis būs piesātināts ar modernām detaļām. Ja priekšroku dodiet dažādībai, krāsu toņus veiksmīgi iespējams apvienot un radīt unikālu virtuves iekārtu tieši jūsu gaumei.

malmo_1


Essen
Virtuves iekārtas MDF fasāde ar akrila pārklājumu ir īpaši noturīga pret mitrumu un skrāpējumiem. Turklāt, šī virtuve  ir ekoloģiska un satur sudraba jonus, kuriem piemīt antibakteriāls efekts. Akrila pārklājuma fasādēm piemīt īpaši dziļš, stiklam līdzīgs spīdums. ESSEN virtuves komplekts ir īpaši efektīvs, tas akcentē interjera stilu un raksturu. Jūs varat piešķirt savai virtuvei individuālu raksturu vai uzsvērt to, iegādājoties papildus rokturus no mūsu piedāvājuma.

essen_1


Napoli
Virtuves iekārtas NAPOLI fasāde ir  lakota un rokturu vietā  to rotā smalki iegriezumi. Šī iekārta piešķirs īpašu vieglumu jebkurai virtuvei. NAPOLI iespējams izvēlēties gan matētā, gan glancētā variantā un piedāvātais krāsu klāsts ir īpaši plašs.

napoli_1


Furnitūra
Virtuves mēbeļu praktiska izmantošana ir galvenais kritērijs jebkura dizaina virtuvē. Mūsu piedāvātajās virtuvēs tiek izmantota kvalitatīva tehniskā furnitūra no tādiem pasaules klases ražotājiem kā BLUM, GRASSHOPER un HETTICH. Savukārt individuālu raksturu savai virtuvei varēsiet piešķirt izvēloties sev tīkamākos dekoratīvos rokturus no mūsu piedāvājuma.
furnitura_1

Jaunās virtuves iekārtas mūsu interneta veikala piedāvājumā jau pavisam drīz! Saki "JĀ" pārmaiņām un izvēlies savai gaumei vispiemērotāko virtuves iekārtu.

< Uz iedvesmai
Salidzini KurPirkt
   Nosūti mums ziņu