Krēsli katrai gaumei: pavasara jaunumi

Krēsli katrai gaumei: pavasara jaunumi
Jūsu mājoklī noteikti ir vismaz pāris krēsli, taču cik labi tie pilda savas funkcijas? Rūpīgi piemeklēts krēsls ne tikai nodrošina vietu sēdēšanai, bet arī labi iederas kopējā telpas interjera, pievērš uzmanību un ievieš vajadzīgos akcentus – tieši tik daudz spēj panākt atraktīvs, mūsdienīgs krēsls. Mēbeļu modes tendences liecina, ka standarta izskata krēsli pakāpeniski paliek pagātnē, un dizaineri piedāvā arvien interesantākus modeļus. Stāstām vairāk par 2019. gada pavasara jaunumiem krēslu sortimentā!

Jaunas vēsmas krēslu dizainā

Vēl salīdzinoši nesen viens no galvenajiem noteikumiem krēslu dizainā bija skaidra robeža starp krēsliem ēdamistabai un virtuvei un atpūtas krēsliem viesistabā. Pirmie lielākoties tika ražoti bez apdares, ar garu, cietu atzveltni un bez pārliekiem dizaina elementiem. Pateicoties vienkāršam dizainam, šādi krēsli labi iederējās teju jebkurā interjerā, bet izskatījās ne pārāk izteiksmīgi. Savukārt atpūtas krēsli gandrīz vienmēr bija mīksti un komforta ziņā līdzinājās dīvānam. Vai iespējams savienot labākās abu krēslu veidu īpašības un radīt jaunu, mūsdienīgu un komfortablu krēsla dizainu? Jā!


1
2

Krāsaini krēsli labākam noskaņojumam

Mēbeļu dizainā šobrīd valda krāsas – interjeros tiek izmantoti drosmīgi krāsu salikumi, un mēbeles tiek ražotas visdažādākajos krāsu toņos. Taču eksperimenti ar spilgtām krāsām var būt neveiksmīgi nelielā mājoklī, kur krāsas vienkārši apēd telpu. Risinājums mazu dzīvokļu iemītniekiem – krāsaini krēsli, kas piešķir interjeram vajadzīgo odziņu, bet nepārvelk visu uzmanību uz sevi.

Moderni krēsli atšķiras ne tikai ar krāsām, bet arī ar dizaina elementiem. Liela uzmanība tiek pievērsta atzveltnes un krēslu kājiņu izskatam, jo tiem piemīt ne tikai funkcionālā, bet arī estētiskā nozīme. Populāra ir mīksta apdare, kas ikvienu krēslu padara komfortablāku ilgstošai sēdēšanai.


3
4

Pašlaik piedāvājam iegādāties krēslus no jaunām pavasara kolekcijām. Esam iekļāvuši preču klāstā krēslus dažādās krāsās un formās, kas vienlīdz labi izskatīsies virtuvē, ēdamistabā un viesistabā.

ID-17342 – krēsli ir pieejami trīs sulīgos toņos, kas vienlaikus nav pārāk spilgtas un labi iederas interjeros ar dažādiem stiliem un krāsu risinājumiem. ID-17342 krēslam ir nestandarta formas atzveltne un divkrāsainas kājiņas, un, pateicoties noapaļotām sānu malām, ID-17342 ir izmantojams arī kā atpūtas krēsls.

5
6

ID-17292 – krēsliem piemīt izteikti stabila forma, bet izskata ziņā tie nepārprotami ir moderni. Krēslu atzveltne ir nedaudz noapaļota, bet sānu malu šim modelim nav, tāpēc ID-17292 krēsli lieliski izskatās pie ēdamistabas vai virtuves istabas galda, kā arī birojā vai semināru telpā. Krēsli ir pieejami septiņās krāsās, gan tumšās, gan gaišās.

7
8

ID-18215 – izskata ziņā līdzīgi Aine krēslu modelim, ID-18215 krēsli izskatās elegantāki, pateicoties dizaina atzveltnei. Krēslu komplekts labi iederēsies viesistabā vai ēdamistabā klasiskā, Skandināvu vai retro stila interjerā.

9
10

ID-18553 – krēsls ar noapaļotām formām un divkrāsainām vai vienkrāsainām kājiņām. ID-18553 krēsli ir pieejami sešos dzīvespriecīgos toņos, un to krāsas un ārējais izskats īpaši labi iederas modernos interjeros gaišos toņos.

11
12

Krēsli ar mīksto apdari ir tikai viens no simtiem mūsdienīgu mēbeļu variantiem, ko mēs piedāvājam saviem klientiem. Apskatiet pilnu krēslu katalogu mūsu mājaslapā un izvēlieties krēslus, kas vislabāk iederēsies Jūsu mājoklī!

< Uz iedvesmai
Salidzini KurPirkt
   Nosūti mums ziņu