Virtuves moduļi: īsa izvēles pamācība

Virtuves moduļi: īsa izvēles pamācība
Virtuves labiekārtošana ir uzdevums, ko nevar atstāt uz pēdējo brīdi – lai visi ģimenes locekļi virtuvē justos komfortabli, tai jābūt mājīgai, funkcionālai un atraktīvai. Mūsdienās virtuves mēbeles ir daudzveidīgas, un īpaši populāri ir virtuves moduļi. Lasiet vairāk par moduļu priekšrocībām un uzziniet, kā izvēlēties moduļus mūsu preču klāstā!

Virtuves komplekti VS virtuves moduļi
Virtuves mēbeles ir pieejamas ārkārtīgi plašā sortimentā – piemēram, mūsu e-veikalā ir vairāki simti virtuves iekārtu, skapīšu un plauktiņu modeļi. Visas virtuves mēbeles var iedalīt divās lielās kategorijas: virtuves komplekti un virtuves moduļi. Lai gan tie var iekļaut vienas un tās pašas sastāvdaļas, starp abām kategorijām ir nopietna atšķirība – virtuves komplekti tiek pārdoti gatavā veidā, bet virtuves moduļus var kombinēt patstāvīgi.

Komplekti – ātrs dizaina risinājums
Virtuves komplekti ir standartizēti, kompakti un funkcionāli, tie iekļauj visu nepieciešamo pārtikas uzglabāšanai un ēst gatavošanai, un parasti sastāv no augšējiem un apakšējiem skapīšiem, zemizlietnes skapja un darba virsmas (lai gan ir iespējamas variācijas). Pilnībā nokomplektētas virtuves iekārtas ir noderīgas vidējo izmēru virtuvē, brīvdienu mājā vai birojā – pietiekami plašās telpās, ko nevar vai negrib iekārtot pēc individuāla dizaina.

Moduļi – izvēles brīvība un oriģināla pieeja
Virtuves moduļi savukārt ir piemērotāki ļoti mazām un ļoti lielām virtuvēm, jo moduļus var iegādāties neierobežotā daudzumā un izvietot pēc sirds patikas. Moduļi ir neaizvietojami arī nestandarta virtuves iekārtošanā – ar atsevišķiem skapīšiem un plauktiņiem var aizpildīt stūrus un radīt oriģinālas un funkcionālas mēbeļu kombinācijas.

20+ skapīšu variantu vienā stilā
Virtuves moduļi iekļauj skapīšus un plauktiņus dažādās formās un izmēros. Atkarībā no savām vēlmēm un jūsu virtuves izmēriem, jūs varat patstāvīgi izveidot augšējo un apakšējo skapīšu komplektu.

Apakšējie virtuves skapīši ir paredzēti pārtikas uzglabāšanai, pannām, katliem un citiem lieliem piederumiem. Izvēloties skapīšus, nevajadzētu aizmirst arī par zemizlietnes skapjiem, paneļiem trauku mazgājamajām mašīnām un cepeškrāsnīm – ar moduļu palīdzību pilnīgi visu virtuvi var iekārtot vienotā stilā.

Augšējos plauktiņos parasti glabā traukus, tēju, kafiju, garšvielas, dažādus gardumus. Augšējie plauktiņi tiek ražoti ar parastām un ar vitrīnas tipa durtiņām, stūra veida un ar papildu plauktiņiem puķu vāzēm, fotogrāfijām un citiem saimniekiem mīļajiem sīkumiem. Izvēle ir teju neierobežota – parasti virtuves moduļi iekļauj desmitiem dažādu elementu.
virtuvesiekartas2
virtuvesiekartas3
Moderna virtuve par pieejamu cenu
Virtuves moduļi vienmēr ir bijuši pieejami daudzos krāsu toņos, un pēdējos gados ir parādījusies iespēja izvēlēties ne tikai plauktiņu un skapīšu krāsas, bet arī fasādes veidu – matētu vai glancētu. Matētas fasādes ir īpaši piemērotas ļoti mazām virtuvēm, bet glancētas virsmas lieliski izskatās plašās telpās modernā stilā.

Daudzveidīgāka ir kļuvusi arī virtuves moduļu krāsu palete. Jaunākās mēbeļu modes vēsmas piedāvā drosmīgas, uzkrītošas krāsas: rubīna sarkano, korāļu, antracīta melno un citus tumšus, izteiksmīgus toņus. Kombinācijā ar neitrālu bēša un baltu krāsu šādas virtuves iekārtas labi iederas gan mazās, gan lielās virtuvēs.

Kvalitatīvi virtuves moduļi galvenokārt tiek ražoti no MDF plātnēm, lai gan ražošanā tiek izmantots arī DSP, lamināts un koksne. MDF ir dabai draudzīgs materiāls, jo zāģu skaidas plātnēs tiek nostiprinātas ar lignīnu un parafīnu, nevis ar sintētiskajiem sveķiem. Atšķirībā no tīras koksnes, tas ir daudz ekonomiskāks materiāls, tāpēc cenas ziņā labas virtuves iekārtas no MDF ir draudzīgas pircēja maciņam.

Ja vēlaties pilnībā iekārtot virtuvi pēc savas gaumes, virtuves moduļi ir lieliska izvēle. Iegādājieties tikai tos skapīšus un plauktiņus, ko patiešām izmantosiet, un baudiet komfortu savā virtuvē!

< Uz iedvesmai
Salidzini KurPirkt
   Nosūti mums ziņu