5 dīvānu dizaina tendences

5 dīvānu dizaina tendences
Mēbeļu dizaina tendences mainās, tomēr, izvēloties dīvānu, zinām, ka tas kalpos gadiem. Kas šobrīd aktuāls un nebūs novecojis arī pēc pāris gadiem?


Elegantais velvets
Velvets ir šī gada viens no aktuālākajiem trendiem interjerā. Šis materiāls piešķir  eleganci, stilu un izsmalcinātību. Tomēr nedrīkst nepieminēt arī to, cik velveta dīvāni ir mīksti un ērti. Tā kā cilvēki aizvien vairāk iecienījuši velvetu, arī krāsu dažādība ir plašāka kā jebkad. Tomēr tas tiek izvēlēts arī dēļ praktiskuma, jo velvets ir ļoti izturīgs materiāls, kas kalpos gadiem. Vispopulārākie krāsu toņi velveta dīvāniem neapšaubāmi ir pūdera rozā, bēšs, bordo un tumši zils, bet krāsu iespējamība ir plaša un dažādota.
1

Iemīlētā Sinepju krāsa

2020. gada interjera dizainā triumfē siltas nokrāsas sinepju krāsa. Tā ir modē neatkarīgi no gadalaika. Pavasarī un vasarā šādas krāsas dīvāns apgaismo un silda dzīvokli, rudenī tas savīsies ar  ainavām ārpus loga, atgādinās par pastaigām parkā, kas pilns ar dzeltenām lapām, bet ziemā atgriezīs mīļas atmiņas. Šādas krāsas dīvāns,  kombinācijā ar pelēkiem aksesuāriem, radīs pārsteidzošu un modernu viesistabas izkārtojumu.
2
3


Izsmalcinātais TUXEDO stils
Elegantais siluets TUXEDO stila dīvānus ir padarījis iecienītus un populārus. Šo stila dīvānus raksturo tīras līnijas, izteikts polsterējums, kā arī dīvāna roku balsti atrodas tādā pašā augstumā kā atzveltne, tādējādi radot izcilu komfortu.
4
5


Strukturēts minimālisms
Trends, kas vienmēr būs modē – vienkāršība un mājīgums. Ir pierādījies, ka neitrālie toņi sasilda un ievieš māju sajūtu. Pelēcīgs dīvains ar dažāda veida mīkstiem un pūkainiem spilveniem – kas gan vēl vairāk vajadzīgs pēc garas darba dienas?
Šāda stila dīvāns noteikti iet vienā rokā ar ilgtspējību – tas vienmēr būs aktuāls un to vienmēr varēs dekorēt ar dažāda veida dekoriem, tādējādi šķietami pamainot dīvāna izskatu.
6
7


Nebaidīties miksēt stilus
Aizvien vairāk cilvēku izvēlas miksēt dažāda veida stilus, tādējādi radot savu īpašo rokrakstu. Piemēram, meklējiet dīvānu, kas pēc formas un izmēra ir līdzīgs jau telpā esošajiem krēsliem, bet, iespējams, citā krāsā vai audumā. Protams, pirms tam gan mēs ieteiktu pakonsultēties ar interjera dizaineru, lai rezultāts būtu estētisks un baudāms. Tomēr šajā gadā modē ir NEBAIDĪTIES!

< Uz iedvesmai
Salidzini KurPirkt
   Nosūti mums ziņu