Viesistaba

Dizaina krēsli

Pēc krāsu toņa
  • Pelēks
  • Zaļš
  • Zils
  • Oranžs
  • Sarkans
  • Dzeltens
Pēc cenas
Pēc platuma
cm
cm
Pēc augstuma
cm
cm
Pēc dziļuma
cm
cm
Jaunākās vispirms
Pēc cenas augoši
Pēc cenas dilstoši
Jaunākās vispirms
Populārākās vispirms
Rādīt 30 preces
Rādīt 30 preces
Rādīt 45 preces
Rādīt 60 preces
Rādīt 75 preces
Rādīt 90 preces

Krēsli jau sen vairs netiek iegādāti tikai kā mēbele, uz kuras apsēsties, lai pavakariņotu, noskatītos mīļākā seriāla sēriju vai palasītu  iecienītu grāmatu. Šī mēbele mājokļa interjerā ieņem aizvien lielāku nozīmi arī kā interjera dizaina elements. Tieši tāpēc, daļa no mūsu interneta veikalā piedāvātajiem krēsliem, tiek  piedāvāti kā dizaina krēsli, kas būs īpaši spilgti telpas papildinājumi.


Aktuālo krāsu tendences


Dizaina krēsliem, protams, lielu nozīmi piešķir to krāsu tonis. Dizaina krēsli mēdz būs visdažādākajos toņos, sākot no neitrāla un mierīga pelēkā toņa, līdz pat koši sarkanam vai zilam. Tā kā dizaina krēslu piedāvātais krāsu spektrs ir plašs un daudzveidīgs, tad tos iespējams gaumīgi piemeklēt ikvienam mājoklim. Tomēr, kā jau katras mēbeles krāsai, arī krēsla krāsu toņiem ir katram kāda konkrēta nozīme.


Melns

Eksperti iesaka katram mājokļa interjeram kaut nedaudz pieskarties ar melno krāsu toni, tomēr jāatceras, ka šī krāsa jāizmanto nelielās devās un to noteikti ieteicams kombinēt ar gaišākiem krāsu toņiem. Melni dizaina krēsli nav retums un nevar noliegt, ka tie ir eleganti un īpaši.


Dzeltens

Dzeltenā krāsa izstaro prieku un enerģiju, kā arī tā ir draudzīga, tāpēc liks ciemiņiem justies brīvi. Dzelteno krāsu nav ieteicams izēlēties kā dominējošo krāsu telpas interjerā, taču kāds interesanta stila dizaina krēsls dzeltenā krāsu tonī būs tieši laikā - šādas krāsas krēsls izcelsies un būs aci piesaistošs.


Balts

Baltā krāsa vienmēr rada tīrības un svaiguma sajūtu. Tā ir krāsa, kurā viennozīmīgi visas mēbeles izskatīsies labi. Baltas krāsa dizaina krēsls lieliski izskatīsies papildinājumā ar koka vai metāla detaļām, kā arī to mierīgi vari kombinēt arī ar citiem krāsu toņiem.


Neitrālie krāsu toņi - pelēks, bēšs, krēmkrāsa, brūns un citi

Maldīgs ir uzskats, ka neitrālie krāsu toņi ir garlaicīgi un nogurdinoši, tieši otrādi - izvēloties pareizos krāsu toņos, telpai tiek piešķirta īpaša elegances elpa, kā arī šie toņi interesanti pieskaņosies arī košākām krāsām - dzeltenam, sarkanam, zaļam un citiem.


Sarkans

Nevar noliegt, ka sarkanā krāsa ir spēcīga un ar to nav ieteicams pārspīlēt. Tomēr sarkans dizaina krēsls  būs kā īsta interjera odziņa - šādas krāsas krēsls sniegs papildus enerģiju, pozitīvismu un spilgtumu.


Dizaina krēsli nekad nebūs vienveidīgi!


Krēsli mēdz būt visdažādākajās variācijas, it īpaši, ja tie ir dizaina krēsli. Dizaina krēslus iespējams iegādāties dažādās formās, krāsu toņos un veidos. Izvēloties vairākus dizaina krēslus, tiem nav obligāti jābūt vienādiem - telpa būs daudzveidīgāka, ja tos iegādāsies dažādos dizaina veidos. Dizaina krēsli no pārējiem krēsliem atšķirās ar to, ka ir daudz neierastāki un to vizuālais izskats gandrīz vienmēr atšķirsies no klasiska izskata krēsla.


Dizaina krēsliem nav viens noteikts izmērs, forma vai izskats un tieši tāpēc tie ir tik interesanti un daudzveidīgi!

Sekojot mēbeļu nozares aktualitātēm, mūsu interneta veikala piedāvātie dizaina krēsli ir pieejami visdažādākajos krāsu toņos, formās un izmēros. Ar dizaina krēslu palīdzību pat visvienkāršāko telpu iespējams pārveidot interesantu un modernu.

Salidzini KurPirkt