Viesistabas mēbeles: jauni risinājumi Jūsu mājoklim

Viesistabas mēbeles: jauni risinājumi Jūsu mājoklim
Viesistaba ir ikviena mājokļa centrālā vieta. Tā ir istaba, kur mēs atpūšamies, sarunājamies un sapņojam, tāpēc viesistabas interjeram noteikti jābūt gan iedvesmojošam, gan atraktīvam un gaumīgam. Lai pašu rokām radītu veiksmīgu viesistabas iekārtojumu, Jums nav jābūt dizainerim – pietiek ar plašo mēbeļu sortimentu un dažiem padomiem mēbeļu izvēlē. Iepazīstieties ar mūsu ieteikumiem un labiekārtojiet savu viesistabu!


Pārbaudīts un veiksmīgs interjera risinājums viesistabai ir mēbeļu moduļu sistēmas. Izvēloties par labu moduļiem, Jūs nošausiet ar vienu šāvienu divus zaķus – gan gaumīgi iekārtosiet istabu, gan izvairīsieties no ilgstošiem saskanīgu mēbeļu meklējumiem. Mēbeļu moduļi viesistabai ietver skapjus, plauktus, TV plauktus, vitrīnas – visu nepieciešamo komforta pilnai atpūtai mājās. Ja moduļu ideja Jums atgādina par garlaicīgām padomju laiku mēbelēm, steidzam nomierināt – mūsdienās mēbeļu sekcijas tiek ražotas visdažādākajās krāsās un formās, un mūsu sortimentā ir iekļauti moduļu līnijas klasiskajā, Skandināvu, retro stilā – izvēlieties sev piemērotāko!


Ja pilns mēbeļu modulis Jums nešķiet labākais risinājums, varat izmēģināt roku dizainera darbā un izveidot viesistabas interjeru patstāvīgi. Telpas iekārtošana pašu rokām aizņem vairāk laika, taču tagad to var darīt, sēžot uz mīļākā dīvāna ar klēpjdatoru rokās. Mūsu veikalā ir nopērkami ne tikai mēbeļu moduļi, bet arī atsevišķas moduļu daļas: skapji, plaukti, kumodes utt. Uzdrošinieties kombinēt dažādu savstarpēji saderīgu moduļu komponentes – mūsdienās mēbeļu modē dominē vienkāršums, tāpēc radīt veiksmīgus interjerus var ikviens cilvēks.


Veidojot gaumīgu pilsētas dzīvokļa vai ģimenes mājas interjeru, nav jākopē Versaļa – šis uzstādījums palīdz atbrīvot telpas no pārlieku lielām, nepiemērotām mēbelēm un radīt mēbeles, kas atbilst modernas dzīves prasībām. Tās ir vienkāršas, labi saskan ar dažādu krāsu un faktūru sienām, griestiem un grīdu, nekontrastē ar pārējo istabu interjeru un veido atmosfēru, kurā ir patīkami atrasties. Piedāvājam gan modernāka, gan klasiskāka stila mēbeles viesistabai, taču par visām moduļu līnijām galvojam – ne par vienu komplektu nevar teikt, kas tas izskatās novecojis.


Vēl salīdzinoši nesen mēbeles viesistabai un arī pārējām istabām tika ražotas tikai klasiskajos toņos. Moderna pieeja krāsu toņiem un to kombinācijām ir nepiespiestāka, lai gan piedāvājumā joprojām dominē neitrālie toņi: gan gaišie, gan tumšie. Tomēr ir izmanījusies pieeja interjera paletei, tagad ražotāji daudz brīvāk izmanto mēbeļu dizainā vairākas krāsas, piemēram, balto un gaiši brūno, melno un brūno, gaiši zilo un balto u.tml. Pateicoties tam, mēbeles iegūst vieglumu, kas ir īpaši aktuāli mazo dzīvokļu iemītniekiem.


Kāda ir vissvarīgākā viesistabas mēbele? Daudzi teiks, ka tas ir dīvāns. Ja vēlaties atsvaidzināt savas viesistabas interjeru, dīvāna nomaiņa izpildīs šo mērķi uz 100%. Dīvānu modē šobrīd ir aktuālas tīras krāsas un vienkāršas formas, tāpēc Jums nebūs jālauž galva, kā integrēt jaunu mēbeli vecā interjerā vai kā atrast saskanīgu mēbeļu moduļa un dīvāna ansambli.


Viesistaba nebūs pilnīgi gatava, ja tajā nebūs sirdij mīļo lietiņu un vajadzīgo sīkumu. Žurnālgaldiņi, pufi, šūpūļkrēsli, dizaina krēsli – visas šīs mēbeles rada telpā mājīgu atmosfēru un apdzīvotības sajūtu. Esam sarūpējuši iespaidīgu mēbeļu sortimentu, kurā ikviens pircējs atradīs sev piemērotas mēbeles par patīkamu cenu.


Modernas mēbeles viesistabai spēj pārvērst mājokļa atmosfēru līdz nepazīšanai, un tam nav nepieciešami ne ilgstoši remontdarbi, ne milzīgi ieguldījumi. Aplūkojiet mūsu viesistabas mēbeļu sortimentu un izvēlieties jaunas sekcijas, galdus, krēslus un citas mēbeles, kas priecēs Jūs gadiem ilgi!

< Uz iedvesmai
   Nosūti mums ziņu